Online marketingový špecialista s AJ

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
1 700 - 2 650 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie záleží od predchádzajúcich skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladej, rastúcej spoločnosti hľadáme online marketingového špecialistu, ktorého úlohou bude:

- Plánovanie a implementácia online marketingových stratégií na rôznych platformách, ako Google Ads, Facebook, LinkedIn, atď. pre širokú škálu medzinárodných klientov,
- Komplexné riadenie projektov,
- Tvorba kampaní na základe individuálnych požiadaviek klienta,
- Spravovanie rozpočtu jednotlivých kampaní,
- Analýza úspešnosti marketingových kampaní,
- Komunikácia s klientmi, prezentácia výsledkov marketingových kampaní,
- Možnosť riadiť tím online marketérov, alebo sa starať o vybrané portfólio kľúčových klientov.

- Práca v príjemnom, mladom medzinárodnom kolektíve v prosperujúcej spoločnosti
- Spolupráca s medzinárodnými klientmi
- Príležitosť osobného ako aj kariérneho rastu
- Školenia
- Flexibilný pracovný čas, možný home office
- Relokačný bonus
- 25 dní platenej dovolenky za rok
- Plne hradené stravné lístky
- Multisport karta
- Mobilný telefón aj na súkromné účely
- Team buildingy
• Dog firendly pracovné prostredie :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť poskytujúca Marketingové služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s digitálnym marketingom( s reklamami Google, Facebook, LinkedIn alebo inými platformami digitálneho marketingu)
- Silné analytické a komunikačné schopnosti
- Dobrá znalosť Microsoft Excel
- Samostatnosť
- Výborná znalosť anglického jazyka, komunikačné, aj písomné

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 4069912  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac