Analytik servisného oddelenia

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Od 1 500 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie závisí od predchádzajúcich skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Švajčiarska spoločnosť pôsobiaca v oblasti farmácie a laboratórnej diagnostiky hľadá do svojho tímu Analytika servisného oddelenia.

Vašou pracovnou náplňou bude:

- Práca s databázami a SAPom
- Poskytovanie dátovej a analytickej podpory technickému oddeleniu
- Vytváranie reportov pomocou firemnej databázy na týždennej, mesačnej, ročnej báze
- Vytváranie faktúr v programe SAP a ich následný trecking
- Komunikácia s inertnými oddeleniami spoločnosti ako fiance, sales na dennej báze
- Spolupráca na miestnych alebo globálnych projektoch divízie
- Ad hoc reporting

- 13. plat
- 5 dní dovolenky na vyše
- sick days
-príspevok na DSS
- plne hradené stravné lístky
- podpora kariérneho rozvoja
- kurz angličtiny
- garantovaný ročný bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je svetovo najväčšia biotechnologická spoločnosť zaoberajúca sa diagnostikou a výskumom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

- MS Excel na pokročilej úrovni
- skúsenosti so SAPom
- skúsenosti so CRM systémom
- skúsenosti s Google workspace výhodou
- veľmi dobrá písomná aj komunikatívna úroveň angličtiny

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 4021869  Dátum zverejnenia: 18.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac