Nákupca vo výrobnej spoločnosti

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie sa odvíja od predchádzajúcich skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť, ktorá vyrába nástroje a náradie pre domáce použite hľadá do svojho tímu Nákupcu.

Kľúčové zodpovednosti Nákupcu:
- Nákup priameho a nepriameho materiálu v súlade a potrebami výroby s dôrazom na cenu, množstvo a kvalitu
- Predaj priameho a nepriameho materiálu
- Optimalizácia nákladov
- Vypracovávanie a implementácia nákupných stratégií
- Analýza trhu s dôrazom na východnú Európu
- Vyhľadávanie dodávateľov
- Cenové jednania s dodávateľmi
- Porovnávanie cenových ponúk a následný výber najvýhodnejších
- Optimalizácia obstarávacieho procesu
- Udržiavanie vzťahov so zainteresovanými stranami
- Aktívna spolupráca s internými oddeleniami podniku
- Práca v programe SAP
- Spolupráca na rôznych projektoch

- Stabilné pracovné prostredie v spoločnosti s viac ako 70-ročnou tradíciou
- Ročný bonus
- Moderné pracovné prostredie, príjemný kolektív
- Firemný autobus
- Zabezpečené stravovanie za symbolickú cenu
- Team Buildingy
- Podpora osobnostného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Prax na pozícií Nákupcu vo výrobnom podniku je podmienkou
- Analytické myslenie
- Silné komunikačné schopnosti
- Schopnosť pracovať samostatne
- Znalosť maďarského jazyka + angličtina / nemčina
- Pokročilá znalosť MS Excel
- Znalosť programu SAP výhodou

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.

Konventná 9
811 03 Bratislava - mestská časť Staré mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Flóra Horváth Budayová
Tel.: +421911062211
E-mail: poslať životopis
ID: 4016418  Dátum zverejnenia: 5.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac