Software Tester

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
1 200 - 2 000 EUR/mesiac- finálna ponúknutá mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových členov softwarového tímu. Hľadáme Testera, ktorý sa stane súčasťou rýchlo rastúcej spoločnosti, pracujúcej na medzinárodných projektoch, a to celosvetovo.
Potrebujeme TEBA! A to ak si skúsený SW Test inžinier a chceš pracovať na nových zaujímavých projektoch alebo ak si nadšenec absolvent, ktorý sa s testovaním softwaru už stretol a chce začať ako full-time tester v dynamickej firme, ktorá ho veľa naučí a ponúkne super pracovné prostredie!

Tester je súčasťou vývojového tímu, testuje manuálne aj automatizovane.
Veľkou výhodou je znalosť/skúsenosť so Seleniom a TestRail.

Technický základ na pozícii:
- skúsenosť s testingom SW, aplikácií
- skúsenosť s GIT
- skúsenosť s databázami
- Selenium, JIRA

Pracovať môžeš v super office v Bratislave alebo komplet z domu. Ak sa však potrebuješ ešte do testingu či technológií viac zaučiť, bude super ak by si na začiatok do officu aj chodil.

- práca v menšej ale celosvetovo pôsobiacej spoločnosti
- firemný notebook
- Home-office alebo práca v super Bratislavskom office
- super tím a prostredie
- aktivity, teambuildindy od výmyslu sveta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť ponúka komplexné softwarové riešenia pre klientov po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3986650  Dátum zverejnenia: 14.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac