Nástrojár vstrekolisov

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Nitra
1 300 - 1 500 EUR/mesiacMzda záleží od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba a opravy vstrekolisových foriem
- kontrola funkčnosti foriem pred začiatkom výroby
- mazanie, čistenie, konzervovanie foriem
- zabezpečovanie periodických opráv , sledovanie životnosti a faktorov vplývajúcich na opotrebenie foriem
- riešenie havárií
- montáž, demontáž foriem
- brúsenie, vŕtanie, sústruženie, frézovanie

- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevky na šport, masáže, kultúrne podujatia
- darčekové poukážky a firemné akcie
- príspevok na DDS
- príspevok na stravovanie
- doprava do zamestnania v rámci mesta
- práca na 2 zmeny (ranná a poobedňajšia)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Stabilná Švajčiarska spoločnosť, ktorá je lídrom vo výrobe identifikačných systémov pre hospodárske a domáce zvieratá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Výroba

- skúsenosť na pozícií Nástrojár vstrekolisov
- skúsenosť s brúsením, vŕtaním, frézovaním, sústružením
- technické myslenie
- spoľahlivosť

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3981910  Dátum zverejnenia: 24.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac