Business Development Manager / KAM (Automotive)

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
5 000 - 8 000 EUR/mesiacVýsledná mzda bude konzultovaná na základe predchádzajúcich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, výrobcu prémiových komponentov v automobilovom priemysle, obsadzujeme pozíciu Business Development Manager / Key Account Manager.

Vašou úlohou bude rozvíjať existujúce vzťahy s odberateľmi komponentov predovšetkým na území Nemecka, ako aj vyhľadávanie nových príležitostí.

Hlavné zodpovednosti:

- Vzťahový manažment so zástupcami veľkých automobilových výrobcov
- Aktívna práca s existujúcimi klientmi s cieľom navyšovania objemu dodávok a spokojnosti
- Vyhľadávanie nových príležitostí a zapájanie sa do tendrov
- Vytváranie budgetov a Gross margin forecasting (z pohľadu obchodu)
- Vyjednávanie cien a podmienok spolupráce
- Sledovanie portfólií výrobcov áut používajúcich prémiové komponenty
- Zabezpečovanie a rozvoj korektných vzťahov
- Reprezentácia spoločnosti
- Priama podpora a spolupráca s projektovými a programovými manažérmi
- Organizácia návštev slovenského závodu klientmi
- Prieskum trhu a reporting

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobca prémiových komponentov v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

10

- Komunikatívna úroveň nemeckého a anglického jazyka
- Skúsenosti a znalosti v oblasti automobilového priemyslu
- Obchodné skúsenosti v automobilovom priemysle
- Skúsenosti s komunikáciou s nemeckými automotive výrobcami

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3943300  Dátum zverejnenia: 28.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac