Mzdový účtovník/Personalista

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
1 200 - 1 600 EUR/mesiacMzda závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť, ktorá vyrába nástroje a náradie pre domáce použitie hľadá na svoje personálne oddelenie mzdárku/ mzdára.
Ak máte v tejto oblasti skúsenosti, je to pre Vás tá správna príležitosť.

Hlavné úlohy a zodpovednosti :

- príprava podkladov na finálne spracovanie miezd pre 300 zamestnancov
- plné aj skrátené úväzky, v lete zopár dohodárov
- 2 - zmenky, 3 - zmenky
- rizikové kategórie hluk a prašnosť, za ktoré sa platí príplatok a patria do 3.
kategórie
- pravidelné lekárske prehliadky
- zastrešenie personalistiky (spracovanie dochádzky, zákonných príplatkov,
evidencia normohodín, príprava zmlúv, dodatkov a pod.)
- výber pracovníkov, vyhľadávanie kandidátov, organizovanie pohovorov, organizovanie školení, spoločenských podujatí

- ročný bonus na základe výsledkov firmy
- stravovanie v závode sa symbolickú cenu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou nástrojov a náradia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- predchádzajúce skúsenosti v mzdovej agende a
personalistike
- MS Excel na pokročilej úrovni
- znalosť SAP výhodou, nie podmienkou

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3878599  Dátum zverejnenia: 25.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac