Účtovník AP/AR s Anglickým jazykom

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Od 1 000 EUR/mesiac 1000-1400 EUR brutto/mes. - v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Možnosť nabrať nové rozsiahle skúsenosti alebo začať svoju kariéru v oblasti finančníctva, účtovníctva a fakturácie v novo vzniknutom finančnom centre v Bratislave

Pracovná náplň Accounts Payable (AP):

- spracovanie platieb dodávateľov pre obchodné jednotky spoločnosti v USA alebo UK
- spracovanie a zaúčtovanie platieb
- zabezpečenie, aby všetky prichádzajúce faktúry dodávateľov boli zaznamenané presne a úplne, v stanovených lehotách
- Spracovanie splatných faktúr a žiadostí o platbu
- Komunikácia s kolegami z rôznych oddelení (nákup, príjem, vedúci oddelenia, atď.)
- komunikácia a riešenie nezrovnalostí v platbách či fakturácii s klientmi v angličtine
- sledovanie neobvyklej aktivity v oblasti záväzkov z účtov

Pracovná náplň Accounts Receivable (AR):

- Dohľad a udržiavanie úverových / inkasných operácií v rámci prideleného územia (USA/ UK)
- aktivity pre zabezpečenie rýchleho obratu a primeranej ochrany investícií organizácie
- spracovávanie inkasa platieb zákazníkov
- analyzovanie finančných výkazov s cieľom odporučiť alebo schváliť platobné podmienky pre nové a existujúce účty
- Preskúmanie účtov podľa pravidiel spoločnosti s cieľom zachovať primerané úverové limity pre konkrétnych klientov
- Príprava a distribúcia výpisov z účtu zákazníka a upomienok (podľa harmonogramov)

- práca v novo-vzniknutom Shared Service Centre v Bratislave v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- plne hradené stravné lístky
- sick days
- jazykové vzdelávanie
- plne hradená dentálna starostlivosť
ai.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je medzinárodná spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti výroby dentálnej techniky a spotrebného materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3824181  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac