Hlavný účtovník/účtovníčka

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do inovatívnej a dynamickej výrobnej spoločnosti v Dunajskej strede hľadáme Hlavného účtovníka/účtovníčku.

Hlavnou náplňou práce je celkové vedenie spracovania komplexného účtovníctva spoločnosti a vedenie tímu 3 účtovníkov.

Hlavný účtovník:
- vedie a dohliada na celkové spracovanie účtovníctva spoločnosti
- koordinuje mesačné aj ročné uzávierky
- vedie, mentoruje a koordinuje tím účtovníčok
- sleduje platnú legislatívu pre potreby vedia štatutárneho účtovníctva pre podnikateľov
- spolu s tímom účtuje a spracováva daňové priznania
- komunikuje s manažmentov na Slovensku aj v zahraničí
- pripravuje dokumentáciu a reporty podľa požiadaviek vedenia

Potrebné skúsenosti:
- 3+ rokov na pozícii Hlavného účtovníka alebo vedúceho účtovného oddelenia
- znalosť podvojného účtovníctva, fakturácie, platnej legislatívy v obore
- skúsenosti s vedením účtovníctva vo automotive alebo inej výrobnej spoločnosti je veľkou výhodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobná spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, výrobou a predajom špecifických častí a komponentov automobilový aj iný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.

Konventná 9
811 03 Bratislava - mestská časť Staré mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nicole Totkovičová
Tel.: +421948874661
E-mail: poslať životopis
ID: 3822607  Dátum zverejnenia: 5.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac