1 300 - 1 900 EUR

Fleet Technical Coordinator / Operatívny leasing

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Senec
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fleet Technical Coordinator je pozícia zodpovedná za technické riadenie vozového parku v operatívnom leasingu. Hlavnou úlohou je podpora obchodného oddelenia v technických oblastiach a správa vozového parku.

Medzi dalšie úlohy patria:

- Administrácia všetkých úkonov v centrálnom systéme
- Zodpovednosť za dodatky k zmluvám a komunikáciu s klientom
- Komunikácia so servisným oddelením
- Zodpovednosť za technickú podporu obchodu (technické parametre a nastavenia)
- Sledovanie nájazdov zariadení a motohodín a následný reporting a fakturácia klientom
- Riešenie poistných udalostí a reklamácií
- Príprava kalkulácii pre operatívny leasing

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1300 - 1900 €/mes. (podľa skúseností uchádzača)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Predaj a prenájom skladového vybavenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.

Adresa spoločnosti

RecruLab, s.r.o.
Konventná 9
811 03 Bratislava - mestská časť Staré mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Horváth
Tel.: +421902084646
E-mail: poslať životopis
ID: 3674850   Dátum zverejnenia: 8.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 - 1900 €/mes. (podľa skúseností uchádzača)