Stock and Layout Manager

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 100 EUR/mesiac1800 - 2100 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre európskeho lídra v predaji a distribúcii kancelárskych potrieb hľadáme novú posilu riadiacu skladové procesy v Pezinku.

Koho hľadáme?
- telom i dušou people manažéra
- človeka so skúsenosťami z veľkého skladu a skladovej logistiky
- organizačný typ
- analyticky mysliaceho, ktorý sa nezľakne veľkého množstva produktov
- tímového hráča a zároveň aktívneho vodcu

Čo Vás na pozícii čaká?
- koordinácia procesov internej logistiky
- optimalizácia toku naskladneného tovaru
- zaisťovanie organizácie a efektivity zaskladnenia tovaru
- riešenie efektívneho a optimálneho rozloženia položiek
- riadenie, koučovanie a motivovanie Inventory teamu
- starostlivosť o správnosť údajov ohľadne produktov, skladových pozícií, inventúr
- starostlivosť o zákazníka v prípade chýb či reklamácií
- navrhovanie zlepšovania procesov a tým zvyšovanie spokojnosti zákazníkov

Čo je nevyhnutné?
- skúsenosť s vedením tímu
- komunikačné zručnosti
- znalosť excelu
- skúsenosť s prácou v SAP(alebo inom systéme)
- znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni

Čo ponúkame?
- zaujímavé platové ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu
- príjemné prostredie v rodinnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Rodinná spoločnosť založená vo Francúzku je lídrom na európskom trhu v distribúcii kompletného sortimentu pre chod kancelárie a pracoviska. Na Slovensku pôsobí spoločnosť už 10 rokov. Jej centrála a distribučno-logistické centrum v Pezinku zastrešuje štyri stredoeurópske krajiny - Českú republiku, Rakúsko, Maďarsko a Slovensko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3603533  Dátum zverejnenia: 6.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 100 EUR/mesiac1800 - 2100 € brutto