Stavebný pracovník v Holandsku | od 2300 EUR v čistom + hradené a zabezpečené ubytovanie

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
17.8.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš skúsenosti s prácou na stavbe, môžeš sa venovať omietkárskej práci, pomocným stavbárskym prácam alebo debneniu/šalovaniu.
Nemusíš ovládať všetky činnosti, stačí, ak si dobrý v jednej z nich.

Pomocný pracovník na stavbe:
• Potrebná je skúsenosť so stavbárskymi prácami a betonážou - minimálne rok
• preferovaná skúsenosť s debnením (systémom Doka)
• ochota a možnosť vykonávania ostatných pomocných prác na stavbe
• príležitostná práca s elektrickými prístrojmi a náradím

Debnenie/šalovanie
• podmienkou je predchádzajúca skúsenosť s debnením/šalovaním
• Práca so systémami Peri & Doka, prípadne inými Meva, Pascal, ...
• Výroba betónových debniacich konštrukcií pre bývanie, vodárne, projekty infraštruktúry, železnice a ďalšie
• Montované konštrukcie
• Realizácia a manipulácia s betónom vo všetkých druhoch debnenia
• Realizácia prefabrikátov (pre-fab)

Hľadáme a prijímame ľudí so skúsenosťami s vedením pracovnej skupiny na stavbe ale aj so skúsenosťami len s pomocnými prácami. Zaradenie v pracovných skupinách - tímoch, závisí od skúseností kandidáta.

Ako sa pracuje:
• Práca je na holandskú zmluvu s hradeným zdravotným poistením a so zabezpečeným a hradeným nadštandardným ubytovaním (samostatná izba, Wi-fi, kuchyňa, práčovňa).
• Pracuje sa vo dvojiciach
• V každej dvojici však musí aspoň 1, ideálne obaja kandidáti hovoriť anglicky
• Pracuje sa na turnusy - 6 týždňov v Holandsku a 1-2 týždne doma.
• Pracuje sa na rôznych projektoch v rámci Holandska. Projekty sú väčšinou dlhodobé a vždy je zaručená práca na novom projekte, keď aktuálny projekt skončí.

Čo potrebujete:
• Potrebný je VCA alebo SCC certifikát - ide o bezpečnostný certifikát na prácu v Holandsku/Nemecku (možnosť absolvovania kurzu a skúšky aj na mieste)
• Preferované je vlastné náradie, oblečenie a obuv (možnosť zakúpiť si potrebné vybavenie od zamestnávateľa)
• Preferované je vlastné auto

Plat sa pohybuje od cca 585 EUR za týždeň do 680 EUR za týždeň - podľa pozície. Pracovný čas - max .55 hod týždenne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Holandská spoločnosť poskytujúca špecialistov na rôzne typy projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3597803  Dátum zverejnenia: 25.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac