Atlassian developer/konzultant (1600 eur - sky is the limit)

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1600 eur - sky is the limit

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

stretli ste sa s Atlassian produktami, vyvíjal ste ich, inštaloval a konfiguroval alebo ste ich len používal ako programátor.
Páčilo sa Vám to a chcete sa venovať ich vývoju.

Vaše skúsenosti vyzerajú cca takto:
- Seniorské skúsenosti v Java development, Apache Maven, Git, automated testing, Groovy for scripting
- Skúsenosť s JavaScript (jquery, backbone, modulárny vývoj)
- Skusenosť s DB (Postgre SQL, Oracle DB, ..), základné SQL
- Skúsenosť s integráciou s webovými aplikáciami cez REST rozhrania
- Skúsenosť s inštaláciou, vývojom a konfiguráciou produktov Atlassian (JIRA, Confluence...)

Prípadne máte skúsenosti aj s:
- templates Velocity, SOY; HTML a CSS pre štýlovanie stránok; ORM (mapovanie objektov do DB); Spring framework; Unit testy

Čaká Vás prostredie 25 ročnej firmy s rodinnou atmosférou, kde sa všetci poznajú, aj keď ich je vyše 50 na Slovensku. Firma je certifikovaným partnerom Atlassian. Vaši kolegovia budú skúsení vývojári aj s 20 ročnou praxou.

Preferuje sa práca onsite, je však možnosť home office. Môžete sedieť v Bratislave, Nitre, Trenčíne, prípadne možno aj v inom meste podľa dohody a klientov.

Projekty sú rôznorodé, väčšinou však menšie a rýchle, cca do 100 MD. Vtedy ste v tíme cca 2-4 ľudí a máte možnosť si od začiatku prácu nastaviť, čiže nenabehnete do projektu, kde za Vás všetko rozhodli iní ľudia.

Pracuje sa agilnou metódou, vo veľkých projektoch skôr waterfall.

- ročný finančný bonus
- odborné vzdelávanie, interné aj externé, konferencie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT firma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.
ID: 3581839  Dátum zverejnenia: 19.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 eur - sky is the limit