Obchodný manažér

RecruLab s.r.o.

Miesto práce
Vranov nad Topľou
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1600 EUR (ponúkaná mzda zavisí od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rokovanie s klientami, vyhľadávanie nových klientov
• Rokovanie s potencionálnymi dodávateľmi výrobkov a vyhľadanie nových produktov predaja.
• Predpoklad predaja a nákupu na 2-4 týždne
• Predaj výrobkov zákazníkovi
• Nákup zberového papiera
• Evidencia cien výrobkov podľa zákazníkov a ich kladnej profitabilite
• Analýza a zoznam všetkých požiadaviek zákazníka
• Získanie informácií o povoleniach, licenciách, požadovaných zákazníkom alebo štátom kde bude tovar predaný a ich nahlásenie pracovníkovi backoffic-u
• Príprava plánu predaja a nákupu a vyhodnocovanie jeho plnenia
• Koordinovanie, zasielanie požiadaviek na marketing
• Aktívna pomoc pri získavaní údajov pre marketing (ceny produktov, balenia, nákup vzoriek)
• Tvrorba stretégie predaja a marketingu
• Zabezpečovanie externého testovania produktov
• Sledovanie pohľadávok a ich vymáhanie
• Kontrola došlých faktúr a likv.listov na veci ním objednaných

• stabilná a perspektívna práca
• možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
• motivačné mzdové ohodnotenie
• doplnkové dôchodkové sporenie
• finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
• služobný telefón

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Skupina firiem (HOLDING) je modernou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou. Patrí k významných drevospracujúcim podnikom na Slovensku, exportérom výrobkov v európskom meradle a k najvýznamnejším zamestnávateľom Prešovského regiónu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Výborné komunikačné schopnosti, obchodné a predajné zručnosti
• Proklientský prístup, orientácia na výsledky
• Odolnosť voči stresu
• Flexibilita, samostatnosť a svedomitosť

Personálna agentúra zaoberajúca sa poradenstvom a vyhľadávaním ľudí v oblasti špecializovaných pozícií a manažmentu.

Konventná 9
811 03 Bratislava - mestská časť Staré mesto
ID: 3413767   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1600 EUR (ponúkaná mzda zavisí od skúseností uchádzača)