Telefonický operátor

Nalgoo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
800 eur - 550 € garantovaný základ + výkonnostné odmeny 250 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Telefonický kontakt so zákazníkom – výkon správy pohľadávok
• Administratívne úkony

• Motivujúce finančné ohodnotenie, výkonnostné príplatky
• GARANTOVANÉ ZVÝŠENIE MZDY PO UKONČENÍ SKÚŠOBNEJ DOBY NA 900 eur Brutto
• Práca v mladom, dynamickom a priateľskom kolektíve
• Komplexné školenia na rozvoj komunikačných zručností
• Istota dlhodobého zamestnania
• Profesionálne vzdelávanie a osobnostný rast
• Budovanie komunikačných zručností, interné rozvojové tréningové programy
• Finančné a nefinančné benefity
• Možnosť kariérneho rastu
• Firemné akcie a teambuildingy

Ak vás ponuka zaujala a máte záujem zaradiť sa do výberového procesu, zašlite nám prosím svoj životopis v slovenskom jazyku, spolu s aktuálnym súhlasom o spracovaní osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Orientácia na cieľ a silná zákaznícka orientácia
• Rozhodovacie schopnosti a samostatnosť
• Zmysel pre kolektívnu prácu
• Ochota prijímať nové pracovné postupy
• Zodpovedný prístup k práci a schopnosť zvládať krátkodobý stres

Nalgoo® ATS prináša nadčasové riešenie v oblasti hiringu. Ide o inovatívny cloud-based systém, ktorý spoľahlivo digitalizuje náborové procesy a maximalizuje efektivitu práce HR profesionálov po celom svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2736896  Dátum zverejnenia: 16.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 eur - 550 € garantovaný základ + výkonnostné odmeny 250 €