Reagujte bez životopisu

Automechanik / Autoelektrikár / Autolakýrnik / Prijímací technik / Značkový Autoservis v Poprade

Recruiter Slovakia

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 2 000 EUR/mesiacPríplatky k základnej mzde sa hýbu podľa výkonu aj podľa odpracovaných rokov vo firme.

Jednorázový motivačný príspevok pre vybraných špecialistov s praxou až do 3000,-Euro.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostika porúch vozidiel, Opravy motorových vozidiel, Prijímanie vozidiel do servisu.
V prípade potreby môže ísť po dohode s pracovníkom aj o kumuláciu niektorých činností v Autoservise podľa jeho kvalifikácie a pracovných skúseností.

Pre pracovníkov na expertných pozíciách a špecialistov s dlhšou praxou v odbore je možné poskytnúť jednorázový motivačný príspevok až do výšky 3000,-Euro.
Zamestnanecké zľavy na servis aj nákup vozidiel, výkonové príplatky k základnej mzde, odborné školenia, postupný rast mzdy, možnosť spolupráce aj pre živnostníkov

Kontaktovať nás môžete aj bez životopisu, ak ste tu zaregistrovany a prihlásený stlačte tlačidlo "REAGOVAŤ NA PONUKU "

alebo jednoducho reagujte cez našu webovú stránku:

www.recruiter77.webnode.sk

alebo možete poslať životopis na adresu:

[email protected]

My sa vám obratom telefonicky ozveme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2024 (ostáva ešte 237 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automechanik, Autoelektrikár, Autotronik, Autoelektronik, Autoklampiar, Autolakýrnik, Autokolorista, Lakýrnik, Lakovník, Lakovač, Karosár, Mechanik Opravár, Mechanik Diagnostik, Elektrotechnik, Elektromechanik, Elektrikár, Mechatronik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Servis, Diagnostika, Opravy, Príjem vozidiel do servisu

technická zručnosť, vzťah k automobilom, spoľahlivosť

Autorizovaný Predaj a Servis vozidiel v Poprade

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4641560  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac