Psychológ v terapeutickom centre ALAVITA

Recovery Resorts, s. r. o.

Miesto práce
Liptovské Revúce
Termín nástupu
11-12/2021
1 000 - 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je vo výške 1000 Eur brutto + osobné ohodnotenie do výšky 500 Eur brutto na základe dosiahnutej praxe, skúseností a pracovného výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca v nezdravotníckom terapeutickom zariadení, ktoré poskytuje nadštandardné služby v oblasti duševného zdravia formou terapeutických pobytov
• Pracuje sa výhradne s dospelou klientelou
• Riešené problémy - ľahšie a stredne ťažké neurózy, syndróm vyhorenia, chronický stres a podobne.
• Rôzne formy práce s klientom (skupinová / individuálna terapia, psychoedukácia, osobnostný rozvoj a pod.)
• Pomoc pri organizovaní voľnočasových a záujmových aktivít klientov
• Samostatné vedenie terapie a poradenstva až po zaškolení

• Profesionálne vedenie a korektné jednanie
• Dôkladné zaškolenie
• Zvýhodnené podmienky pri záujme o dlhodobý terapeutický výcvik
• Možnosť odborného rastu a získania jedinečných praktických skúseností
• Zaujímavé nefinančné benefity (zľavy na služby, rodinný program a pod.)
• Zamestnanecké stravovanie a pitný režim
• Pokojné a príjemné pracovné prostredie
• Ubytovanie nie je súčasťou pracovnej pozície

Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou a motivačným listom je potrebné zaslať emailom na [email protected] .
S pozvánkou na pracovný pohovor budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí nám zaslali všetky požadované dokumenty.
V prípade, že máte záujem o stáž uveďte to prosím priamo do hlavičky emailu.
Obsadzovaná pracovná ponuka je bez možnosti ubytovania.

Zaslaním životopisu dávate svoj súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a fotografie uvedených v zaslanom životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Recovery Resorts, s.r.o. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely výberového konania pre obsadenie pracovného miesta. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať. Zároveň čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia (jednoodborová)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Profesionálny prístup
• Zameranie na klienta
• Zodpovednosť, precíznosť a dôslednosť
• Príjemné vystupovanie
• Nadštandardné komunikačné schopnosti
• Dobrý zdravotný stav a fyzická kondícia
• Čistý odpis z registra trestov
• Výhodou sú skúsenosti s vedením terapeutických skupín a/alebo lektorskej činnosti

Spoločnosť Recovery Resorts, s.r.o. sa špecializuje na poskytovanie pomoci v oblasti duševného zdravia formou pobytov. Centrum ALAVITA sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí Liptova a je prvým súkromným nezdravotníckym zariadením tohto typu na Slovensku.
ID: 4189309  Dátum zverejnenia: 24.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac