Commercial Quality Coordinator & Qualified Person for Distribution

Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti hľadáme kandidáta na pozíciu Commercial Quality Coordinator & Qualified Person for Distribution

Pracovná náplň a zodpovednosti:

· Výkon všetkých úkonov súvisiacich s distribúciou liečivých prípravkov RB v súlade s platnými právnymi požiadavkami a predpismi, so zákonom o liečivách, zákonom o omamných a psychotropných látkach, pokynmi pre správnu distribučnú prax, európskymi smernicami, vyhláškami, rozhodnutiami a internými Štandardnými operačnými postupmi (SOP).

· Vykonávanie pravidelnej inšpekcie skladu distribútora s cieľom kontrolovať dodržiavanie relevantných právnych predpisov a SOP RB v sklade a počas distribúcie liečivých prípravkov RB

· Kontrola vykonávacích predpisov a vedenie dostatočných záznamov o všetkých aktivitách súvisiacich s distribúciou

· Kontrola výrobných/distribučných povolení dodávateľov a zákazníkov RB

· Riešenie claimov a kontrola sťahovania liečivých prípravkov z trhu, zodpovednosť za následné opätovné uvedenie liečivých prípravkov na trh

· Monitoring informácií na webových stránkach ŠÚKL v súvislosti s distribúciou a sťahovaním liečivých prípravkov a Správnou distribučnou praxou (SDP)

· Vykonávanie interných auditov spoločnosti RB a ich dodávateľov

· Pravidelné školenie SDP podľa platných SOP a vedenie záznamov o vykonaných školeniach

· Vedenie záznamov a riešenie zásad nápravných a preventívnych opatrení (CAPA)

· Pravidelný mesačný reporting o dodávkach liečivých prípravkov podľa aktuálne platných inštrukcií ŠÚKL DIS-13, ročná správa pre Ministerstvo zdravotníctva o dodávke prekurzorov liekov a odhadu spotreby

· Monitoring legislatívy súvisiaci s SDP a jej implementácia do praxe

· Dodržiavanie a aktualizácia interných SOP RB

Hľadáme práve Vás?

· Na výkon tejto pozície je nevyhnutný magisterský titul v odbore farmácie

· Aspoň 1 rok praxe

· Schopnosť porozumieť a aplikovať relevantné SOP/pracovné postupy

· Plynulá angličtina slovom aj písmom

· Motivácia a samostatnosť

· Dobré komunikačné schopnosti (odovzdávanie informácií o regulačných postupoch neodbornému publiku)

Čo ponúkame:

· Príležitosť stať sa súčasťou úspešnej medzinárodnej spoločnosti

· Plný/částačný úväzok a zmluvu na dobu neurčitú

· 25 dní dovolenky & 5 sick days, mobilný telefón a notebook, stravné lístky, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, občerstvenie na pracovisku

· Mzda závisí od skúseností kandidáta

· Nástup: čo najskôr/marec/apríl 2021

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa