Obchodný zástupca

RECALL SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
855 EUR/mesiac- základná mzda 623 EUR - bonusový systém bez stropového obmedzenia - zaručená mzda podľa stupňa náročnosti práce 855 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi šoférujete? Dokážete pracovať s ľuďmi a rozvíjať priateľské vzťahy s nimi? Dokážete byť organizátorom svojho času? Poďte s nami začať novú etapu života. Nie len vášho, ale i nášho.

Pracovná náplň:
- šíriť dobré meno firmy a vytvárať priateľské vzťahy so zákazníkmi
- zoznamovať klientov so sortimentom a so službami
- nadväzovať dlhodobú spoluprácu so zákazníkmi
- mať oči otvorené a hľadať nové obchodné príležitosti
- vyhodnocovať spoluprácu a kontrolovať dosiahnuté výsledky a ciele
- starať sa o to, aby sme si udržali krok pred konkurenciou

Súčasťou náplne práce je osobnostný rozvoj, samostatnosť a učenie sa nových vecí. Radi si otvárame nové obzory a hľadíme do budúcnosti.

- sme stabilná a silná spoločnosť, ktorá vstupuje na Burzu cenných papierov
Praha
- otvorená komunikácia v rámci celej firmy – nebojíme sa a hovoríme každý s
každým
- možnosť profesionálneho rastu a podieľanie sa na nových obchodných či
technologických projektoch
- pracovné nástroje sú samozrejmosťou – firemný automobil, notebook, mobilný
telefón, finančný príspevok na stravu
- vzdelávacie kurzy, koučing, teambuildingy a osobnostný rozvoj
- motivačný bonusový systém hodnotenia bez stropového obmedzenia

Informácie o výberovom konaní

Pomôžte nám vybudovať nový obchodný tím!

Hľadáte niečo nové? Chcete byť súčasťou veľkého projektu? Skončila vám škola alebo iba hľadáte novú výzvu vo svojom živote?
Budujeme nový slovenský obchodný tím s pôsobením po celej republike so zázemím silnej českej spoločnosti. Hľadáme kolegu, ktorý sa nebojí komunikovať, vziať zodpovednosť do svojich rúk a dokáže hľadať nové obchodné príležitosti.
Dravý, ale priateľský obchodný tím v Česku vám bude stáť po boku a vždy bude pripravený pomôcť či poradiť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Power BI - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obchodnej pozícií výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- chuť sa učiť nové veci
- čistý register trestov

Sme výrobná, vývojárska a distribútorská spoločnosť. Medzi hlavný sortiment patrí príslušenstvo pre mobilné telefóny. Neustále vyvíjame a rozširujeme naše portfólio, kde technológie prepájame s ekológiou a nebojíme sa otvárať obzory o iné smery a služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4130090  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 855 EUR/mesiac