Можливість для людей з України

Projektový manažér v oblasti predaja (m/f/d) oblasť INDUSTRY

Reca Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.6.2024
1 800 EUR/mesiacReálna mzda je závislá od odbornej kvalifikácie a skúseností uchádzača a pohyblivej variabilnej zložky viazanej na výkonnosť a produktivitu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoja budúca oblasť zodpovednosti:
⁃ V pridelenom regióne budeš reprezentovať značku Reca, aktívne získavať nových zákazníkov a podporovať zlepšovanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi.
⁃ Prevezmeš projektové riadenie obchodných príležitostí od dopytu až po zavedenie našich zákazníckych riešení v oblasti správy C-dielov a Industry 4.0
⁃ Budeš zodpovedný za identifikáciu potrieb, analýzu a prezentáciu produktov a systémových riešení našim zákazníkom
⁃ Budeš dohliadať na projekty od rokovaní o cene a podmienkach, až po uzatvorenie zmluvy
⁃ Tvojou úlohou bude zdieľať poznatky z trhu a spolupracovať s ostatnými členmi teamu (obchod, administrativa, logistika) na poskytovaní excelentných služieb zákazníkom skupiny Reca.

Čo ponúkame:
⁃ Možnosť dlhodobej stabilnej spolupráce v skupine s oceňovanou firemnou kultúrou a viac ako 100 ročnou tradíciou
⁃ Podrobný proces úvodného zaškolenia a ďalšie priebežné vzdelávanie v SR a v zahraničí, kvalitné technické vybavenie, zamestnanecké zľavy a veľa ďalších sociálnych výhod
⁃ Výkonovo orientovaný systém odmeňovania s atraktívnymi bonusmi a neutrálnym služobným autom, ktoré môžeš využívať aj na súkromné účely
⁃ Náročné a pestré úlohy a priestor pre tvoju invenciu a aktívnu spoluúčasť na ich riešení
⁃ Pre túto pozíciu Ti ponúkame mzdu zodpovedajúcu Tvojmu vzdelaniu, kvalifikácii a skúsenostiam, ako aj variabilnú zložku mzdy na základe individuálnych výkonov.

Ak Ťa pozícia zaujala, pošli nám svoj životopis a sprievodný list. Vybraní uchádzači budú zaradení do výberového konania, ktoré pozostáva minimálne z 2 výberových kôl.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor alebo obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook Express - Mierne pokročilý
E-mail - Mierne pokročilý
Obchodná komunikácia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profil ideálneho uchádzača:
⁃ Máš min SŠ/VŠ vzdelanie (technický alebo obchodný smer je výhodou)
⁃ Máš výborné komunikačné a prezentačné schopnosti, reprezentatívne a príjemné vystupovanie.
⁃ Si ochotný učiť sa aj napriek tomu, že si sa už všetko podstatné naučil v MŠ
⁃ Vieš argumentovať a si schopný flexibilne reagovať na vzniknuté obchodné situácie a príležitosti.
⁃ Máš technické a obchodné know-how, ako aj relevantné skúsenosti s predajom
⁃ Rozumieš procesom v priemysle / strojárstve alebo logistike
⁃ Máš aspoň základné skúsenosti s riadením projektov a si skúseným používateľom moderných IT nástrojov
⁃ Vyznačuješ sa nadšením a komunikačnými schopnosťami s kontaktmi na všetkých úrovniach hierarchie klientov
⁃ Tvoja orientácia na zákazníka a služby, ako aj sila implementácie nových projektov Ťa inšpirujú a chceš sa v tom zdokonaľovať
⁃ Máš trvalé bydlisko v pridelenom regióne a si flexibilný v prípade potreby pracovne cestovať aj mimo región v rámci celej SR
⁃ NJ/AJ ovládaš aspoň na základnej komunikačnej úrovni
⁃ Si aktívny vodič sk. B
⁃ Ovládaš prácu s MS Office (Excel – pokročilý používateľ)

Reca Slovensko je obchodná firma s vyše 7.000 zákazníkmi. Náš sortiment ponúka kvalitné produkty v oblasti spojovacieho materiálu, náradia a normovaných dielov pre odvetvia v stavebníctve, strojárenskom priemysle, automobilovom priemysle, kovovýrobe, drevárenskom priemysle. Sme firma so zahraničnou účasťou, certifikovaná ISO 9001.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marek Bendík
E-mail: poslať životopis
ID: 4506620  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac