Key Account Manager pre divíziu Industrie - BA, TT, NR

Reca Slovensko s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP/ ihneď
1 200 EUR/mesiacMzda od 1200 EUR/brutto + variabilná zložka v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a komunikačne zdatného obchodníka na pozíciu Key Account Manager pre našu divíziu Industrie, pre ktorého je samozrejmosťou seriózne vystupovanie, úcta k zákazníkovi a ktorý sa nezľakne nových výziev, ani prípadných prekážok.

Vašou náplňou práce bude:
- predaj technických spotrebných produktov konečnému spotrebiteľovi, poradenská činnosť, starostlivosť o jestvujúcich zákazníkov, získavanie nových klientov
- riadenie a rozvoj vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- starostlivosť o zákazníkov počas realizácií projektov i po ich ukončení
- plnenie predajných cieľov
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, zvyšovanie predaja vo zverenom regióne
- budovanie obchodných vzťahov s novými zákazníkmi, ako aj udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- komunikácia a vedenie obchodných stretnutí so zákazníkmi
- ponuka a predaj produktov a služieb spoločnosti (výdajné automaty, RFID…) zákazníkom
- reporting a administratívna činnosť spojená s danou pozíciou

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou,
- variabilná zložka mzdy v závislosti od dosiahnutých cieľov,
- služobný automobil aj na súkromné účely,
- služobný mobilný telefón aj na súkromné účely,
- služobný tablet,
- vstupné zaškolenie,
- odborné školenia,
- Multisport karta

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- prax na danej pozícii (v oblasti strojárstva výhodou)
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnoť, schopnosť prekonávať prekážky
- spoľahlivosť, bezúhonnosť
- komunikatívnosť a asertívnosť
- dynamickosť
- technické a logické myslenie
- proaktívny prístup k práci

Reca Slovensko je obchodná firma s vyše 7.000 zákazníkmi. Náš sortiment ponúka kvalitné produkty v oblasti spojovacieho materiálu, náradia a normovaných dielov pre odvetvia v stavebníctve, strojárenskom priemysle, automobilovom priemysle, kovovýrobe, drevárenskom priemysle. Sme firma so zahraničnou účasťou, certifikovaná ISO 9001.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3917155  Dátum zverejnenia: 5.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac