Rebuy Stars je nejrychleji rostoucí firma ve svém oboru na českém a slovenském trhu, pracujte s námi!

Zatímco u většiny zaměstnavatelů jde motivační křivka zaměstnanců dolů, ve skupině Rebuy Stars je tomu přesně naopak. Hlavním produktem skupiny Rebuy Stars jsou kamenná luxusní casina ve stylu Las Vegas. Hledáme největší odborníky, kteří nám pomůžou projekty a produkty pořádně nakopnout.

Jsme Rebuy Stars a se svým týmem to myslíme vážně!

Zkušený Krupiér Brno !náborový příspěvek 20 tisíc!

Rebuy Stars

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
30000 Kč/měsíc

Nejrychleji rostoucí společnost na českém trhu Rebuy Stars hledá posilu do týmu!

Pro naši pobočku v Brně hledáme nové kolegy na pozici Krupiér/ka.

Co Vás čeká:

  • organizace her na všech druzích hracích stolů spojená s dokonalou znalostí pravidel hry
  • dozor nad regulérností her (Texas Hold’em, American Roulette, Black Jack..)
  • zodpovědnost za zajištění vysoké úrovně zákaznických služeb

Od uchazečů požadujeme:

  • krupiérsky kurz nebo zkušenosti s cash games a živou hrou
  • profesionální společenské vystupování, spolehlivost
  • manuální zručnost, pohotovost a rychlost
  • nadšení pro práci a časovou flexibilitu
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost pro práci v noci
  • základy AJ

Co Vám můžeme nabídnout:

  • náborový příspěvek ve výši 20.000 Kč
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů, příplatků a hodnocení výkonu
  • příjemné moderní prostředí
  • profesní a mzdový růst uvnitř dynamicky se rozvíjející společnosti
  • dlouhodobý stabilní pracovní poměr (práce HPP)

Kontakt

Kontaktní osoba: Aneta Nejtková
E-mail: poslat životopis

ID: 3621206   Dátum zverejnenia: 14.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30000 Kč/měsíc