Špeditér/Obchodník/Disponent

REBA EXPRESS s.r.o.

Miesto práce
Vojany
Termín nástupu
01.05.2019
Mzda počas skúšobnej doby 500 €, od štvrtého mesiaca 650 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Získavanie nových zákazníkov, tuzemských aj zahraničných
- Komunikácia s obchodnými partnermi
- Sprostredkovanie obchodu
- Realizácia prepráv a ich následná kontrola
- Práca s PC, Outlook, Internet, Word, a špedičné databanky
- Riešenie vzniknutých komplikácii

- Služobný telefón
- Práca v mladom kolektíve
- Finančné ohodnotenie formou provizného systému, vyplácané mesačne
- Vzdelanie v oblasti logistiky a obchodu

Prax v odbore výhodou! Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Kominikatívnosť
- Práca v tíme aj samostatne
- Zodpovednosť
- Flexibilita

Sme slovenská dopravná firma ktorá vznikla v roku 2011, zaoberáme sa medzinárodnou a vnútroštátnou expresnou dopravou a logistikou.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3505776  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda počas skúšobnej doby 500 €, od štvrtého mesiaca 650 € + odmeny