Realitný expert - manažér obchodnej skupiny (fix + provízie)

REB - REAL PARTNERS, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
fix + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V jednej z mála realitných spoločností, ktoré rástli i v časoch najväčšej krízy budeš
makať na úspechu svojho tímu a svojom vlastnom.
V office si moc neposedíš, rutinu si neužiješ a každý deň bude novou výzvou.
Áno, rehoľa.
Prečo?
Lebo ak si to ty, koho hľadáme, čaká ťa úspech a kariéra v realitnom biznise, nadštandardný príjem a hodnotné kontakty, ktoré ťa budú posúvať stále vpred.

Chceš pôsobiť pod silnou značkou a čerpať z našich skúseností?
Staň sa členom tímu renomovanej realitnej kancelárie a uč sa od najlepších !

Skvelá kariérna príležitosť.
Flexibilná pracovná doba.
Technické zázemie v kancelárii.
Profesionálny prístup šéfa a kolegov.

Informácie o výberovom konaní

Zašli nám svoje CV.
Vhodní uchádzači k nám budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vhodný kandidát je flexibilná, motivovaná a zodpovedná osobnosť s obchodným talentom a so schopnosťou inšpirovať, motivovať a riadiť iných realitných maklérov. Má rozsiahle vedomosti a skúsenosti z realitného prostredia a má v ňom dobrú povesť.

Najmä však očakávame silnú motiváciu ukázať, čo v tebe je. Že si kreatívny a pracovitý. Nebojíš sa výziev. A chceš zarábať peniaze.

Skúsenosti z realitnej oblasti sú podmienkou.
Skúsenosti s riadením ľudí sú veľkou výhodou.

REB - Real partners je etablovaná a rastúca realitná spoločnosť. Na trhu pôsobíme od roku 2006. Dokázali sme rásť a byť úspešný v čase, keď celý aj realitný trh stagnoval a to práve vďaka svojmu prístupu ku každému klientovi.
Naša spoločnosť realizuje pre klientov kompletné realitné služby pri predaji a prenájme nehnuteľností. Máme veľmi dobré referencie z developerských projektov.
Spoločnosť využíva vlastné know-how pri poskytovaní služieb klientom. Tvorí a
buduje tím veľmi úspešných obchodníkov, v porovnaní s bežným štandardom. Sme proklientsky orientovaná spoločnosť.
Máme dôkladnej znalosti trhu aj vďaka doporučeniam svojich spokojných klientov.
Pre viac informácií navštívte naše webstránky: www.reb.sk, www.luxusne-reality.sk, www.kancelarieprenajom.sk

Pracuj s profesionálmi.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Červeňová 28
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Bilský
E-mail: poslať životopis
ID: 3259130   Dátum zverejnenia: 2.12.2017