Manažér predaja

REATEK SVK,s.r.o.

Miesto práce
Trenčín, Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie obchodných príležitostí a rozširovanie klientskej základne
Úzka spolupráca a budovanie vzťahov so zákazníkmi
Zodpovednosť za plnenie obchodných plánov – mesačných, kvartálnych a ročných
Asistencia pri budovaní efektívnej obchodnej stratégie a tímu predajcov
Navrhovanie vylepšení obchodnej stratégie a taktiky

Zaujímavé provízne hodnotenie bez akéhokoľvek finančného stropu
Výplata hneď na konci mesiaca, žiadne čakanie ani meškania
Príležitosť pre profesijný rast
Možnosť sebarealizácie
Podpora osobného aj profesijného rozvoja
Firemný telefón

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, CV s fotografiou a motivačným listom posielajte na: [email protected] /telefonaty nie sú nutné/.

Do predmetu správy uvádzajte: MANAZER PREDAJA.

Telefonicky budeme kontaktovať vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti v aktívnom predaji sú nevyhnutné
Obchodný duch, zodpovednosť a zameranosť na výsledky
Obchodná kreativita, schopnosť premýšľať a plánovať v zmysle stanovených cieľov
Excelentné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
Tímový duch

Poslaním našej firmy REATEK je poskytovanie moderných, ekonomických a profesionálnych riešení významnej hodnoty pre spoločnosti na celom svete, prostredníctvom ktorých majú možnosť permanentne zvyšovať svoj predaj, povedomie o značke a maximalizovať svoj obchodný potenciál.

V rámci našich divízií obchod, výroba a služby zabezpečujeme komplexné riešenia pre spoločnosti, organizácie, firmy alebo koncových zákazníkov pôsobiacich v oblasti zábavného priemyslu, cestovného ruchu, sektoru voľného času, hotelierstva, služieb pre verejnosť alebo pôsobiacich v oblasti agentúrnych služieb reklama a event marketing.
ID: 3314986  Dátum zverejnenia: 11.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR + provízie