Можливість для людей з України

Virtuálny asistent s anglickým jazykom na plný úväzok / Англомовний віртуальний помічник

Rearden Media

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ukrajinská verzia je uvedená nižšie! / Українська версія нижче

Sme digitálna marketingová agentúr, ktorá pomáha medzinárodným spoločnostiam elektronického obchodu rozširovať zisk prostredníctvom digitálnych marketingových služieb.
V rámci predaja sme pre našich klientov vygenerovali viac ako 30 miliónov eur, pričom máme 17 zamestnancov a každým dňom rastieme.
Teraz hľadáme asistenta na plný úväzok.
Pošlite svoj životopis v angličtine!

Ми - маркетингове агентство Facebook із командою з 17 чоловік, і ми готові збільшити масштаби.
Зараз ми шукаємо штатного віртуального помічника.
Будь ласка, надішліть своє резюме англійською мовою!

S nami získate:
Zabezpečenie. Každý, koho sme toho roku prijali, je stále s nami. Kladieme dôraz na to, aby sme pre všetkých zamestnancov vytvorili trvácne pracovné zázemie.
Sloboda. Pri tejto pracovnej pozícii je možné využívať teleprácu (práca z domu, z kaviarne, co-working, a pod.).
Autonómia. Ak pracovné pokyny riadne realizujete, mikromanažment vašej práce nie je potrebný.
Férovosť. Vážime si otvorenú komunikáciu, priamosť a transparentnosť. Chceme, aby naša spolupráca so zamestnancami na voľnej nohe bola obojstranne prospešná.
Vášeň a účel. Pracovať budete s tímom ľudí, pre ktorých je kvalitná práca a pomoc pri rozvoji obchodu klientov vášňou.
Kvalita. Kladieme silný dôraz na poskytovanie vysoko kvalitných služieb a dosahovanie výsledkov. Pri akceptácii klientov si vytyčujeme realistické ciele a presvedčíme sa či klient rozumie podstate vzťahu, do ktorého mieni vstúpiť.
Kultúra víťazov. Kladieme dôraz na udržateľný a optimálny rast namiesto najrýchlejšieho možného rastu.
Kľúčové výstupy:
Dosiahnuť a udržať skóre tímovej spokojnosti aspoň 8/10 (Revidované každý štvrťrok cez Forms)

Úlohou tejto pracovnej pozície je:
- asistencia s vedúcou generáciou
- účtovníctvo
- sledovanie nezaplatených faktúr
- pomoc pri nábore nových zamestnancov
- asistovanie výkonnému riaditeľovi

Táto pracovná pozícia je na plný úväzok. Budete blízko spolupracovať s našim výkonným riaditeľom. Kvalitná práca neostane nepovšimnutá + stále sa môžete spoľahnúť na úprimnú spätnú väzbu.
Dvojmesačná, plne platená skúšobná doba na overenie vášho prínosu pre našu spoločnosť (a naopak)

Чому це чудова можливість:
Безпека. Всі, кого ми найняли цього року, досі з нами. Ми гарантуємо, що забезпечимо довгострокове робоче місце для всіх, хто працює на нас.
Свобода. Робота повністю віддалена (робота з дому, коворкінг, кафе тощо).
Автономія. Поки ви належним чином виконуєте наші процеси, вами не будуть мікроменеджити.
Чесність. Ми цінуємо відкрите спілкування, безпосередність та прозорість. Ми хочемо, щоб співпраця з нашими штатними фрілансерами була безпрограшною для обох сторін.
Пристрасть і мета. Працюйте з пристрасною командою, яка справді дбає про якісну роботу та допомагає клієнтам розвивати свій бізнес.
Якість. Ми робимо великий акцент на наданні високоякісних послуг та фактичному отриманні результатів для клієнтів. Перш ніж приймати нових клієнтів, ми ставимо реалістичні очікування та переконуємось, що вони розуміють стосунки, в які вони вступають.
Переможна культура. Ми орієнтуємось на стійке, оптимальне зростання, а не просто зростаємо якомога швидше.
Основні результати:
Досягти та підтримувати оцінку задоволеності команди щонайменше 8/10 (ми вимірюємо це щоквартально за допомогою форм)

Місія цієї ролі:
- Допомога у генерації лідів
- Бухгалтерський облік
- Виконання несплачених рахунків-фактур
- Допомога з наймом
- Допомога нашому генеральному директору

Ця роль - віддалена штатна посада. Ви будете тісно співпрацювати з нашим генеральним директором. Якісна робота буде помічена + ми завжди будемо надавати чесні відгуки.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- plynulosť v angličtine (C1 alebo vyššie v písanej a hovorenej forme)
- veľkou výhodou (nie nutnosťou) sú skúsenosti (alebo štúdium) v oblasti techniky/fyziky
- vyrovnanosť s prácou vo vysoko štruktúrovanom prostredí

Вимоги:
- Вільне володіння англійською мовою (письмово та розмовно)
- Це великий плюс (але не обов’язкова умова) Якщо у вас є якийсь інженерний / фізичний досвід (можна також просто навчання)
- Якщо ви погоджуєтесь з роботою у високоструктурованому середовищі

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4315731  Dátum zverejnenia: 28.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac