Administratívna pracovníčka s NJ

Rental Real Estate Properties s.r.o., organizačná zložka v SR

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnu, šikovnú, flexibilnú, spoľahlivú, všestrannú, zodpovednú mladú slečnu ktorej nerobí problém cestovanie.

Požadujeme aby slovom i písmom ovládala NEMECKÝ JAZYK na pokročilej úrovni. Pracovné skúsenosti v oblasti nehnuteľností sú vítané ako aj všeobecný prehľad v tomto odvetví. Ochota robiť nadčasy, flexibilita .Nevyhnutnosťou je VODIČSKÝ PREUKAZ. Práca si VYŽADUJE CESTOVANIE a časté výjazdy do Rakúska a iných krajín. Hľadáme flexibilného človeka ktorý nemá problém sa naučiť a zapojiť aj do akejkoľvek inej práce, ktorá je na firme momentálne potrebná.

Náplňou práce bude hlavne sledovanie vývoja trhu s nehnuteľnosťami, zisťovanie aktuálnych ponúk, obhliadky objektov, spracovanie podkladov k daným objektom a zodpovednosť za zverenú agendu. Tvoja práca sa môže ale týkať aj iných administratívnych činností mimo nehnuteľností.
Ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie, prácu v mladom kolektíve, možnosť rozvíjať sa.

Podmienkou pre zaradenie do výberového konania je zaslanie ŽIVOTOPISU S FOTOGRAFIOU.

služobný telefón , notebook , parkovanie zabezpečené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Aktívna snaha a prístup k práci, vysoké pracovné nasadenie
• Záujem pracovať, učiť sa, riešiť veci aj ich vyriešiť a dokončiť úlohy
• Samostatnosť, komunikatívnosť, vytrvalosť
• Reprezentatívne vystupovanie, kultivované a priateľské jednanie
• časová nezávislosť (FLEXIBILITA)
• Vodičský preukaz sk. B a nemecký jazyk - podmienkou

Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností.
Administratívne služby.
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4022208  Dátum zverejnenia: 1.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac