Pani do domácnosti

Rental Real Estate Properties s.r.o., organizačná zložka v SR

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnu, spoľahlivú, poriadkumilovnú slečnu na upratovanie niekoľkých bytových a kancelárskych priestorov/domu majiteľa firmy. Miesto výkonu práce Trenčín.
Nevyhnutnosťou je vodičský preukaz.
Každodennou náplňou je veľmi kvalitné a poctivé upratovanie bytových a kancelárskych priestorov, pranie, žehlenie, nákupy alebo pomocné práce.
Vyžadujeme časovú flexibilitu, diskrétnosť a vysoké pracovné nasadenie.
Ponúkame prácu v príjemnom prostredí a nadštandardné finančné ohodnotenie.
Prosíme zasielať životopisy spolu s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Vyžadujeme zodpovednosť a ochotu pracovať, pretože táto práca je zaujímavá, nie je sedavá a vyžaduje flexibilného človeka plného energie, ktorý má rád poriadok a udržiava priestor v čistote.

Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností.
Administratívne služby.
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4012663  Dátum zverejnenia: 16.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac