2 300 - 2 800 EUR

Právnik / právnička

REALSVIT, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posúdenie a pripomienkovanie právnej dokumentácie (agenda zameraná na oblasť práva nehnuteľností, právna podpora v súvislosti so správou nehnuteľností, analýza právnych prípadov spoločnosti
- zmluvná agenda v oblasti obchodného a občianskeho práva a pod.);
- príprava analýz a stanovísk pre interné účely v súvislosti s právnymi prípadmi spoločnosti
- účasť na právnych konzultáciách a poradenstve v súčinnosti s advokátskymi kanceláriami s dôrazom navrhovanie efektívnych riešení;
účasť na obchodných rokovania a právna podpora pri vyjednávaní obchodných podmienok;
- vedenie evidencie príslušnej dokumentácie a vybavovanie potrebnej korešpondencie
- komunikácia so súdmi a advokátmi
- príprava podkladov pre súdne konania, exekučné konania
- aktívna účasť na budovaní tímu právneho oddelenia

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Mzdové podmienky dohodou podľa skúseností uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo a legislativa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
Microsoft Word - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
- vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič
- časová flexibilita
- angažovanosť
- konštruktívny prístup k plneniu pracovných úloh a povinností
- zmysel pre zodpovednosť
- kreativita
- znalosť daňového práva (dane z nehnuteľností)
- znalosť exekučného práva
- pracovitosť

Facility management

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Realsvit 5 s.r.o.
Potočná 21/A
831 06 Bratislava - mestská časť Rača

Kontakt

ID: 3618577   Dátum zverejnenia: 13.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzdové podmienky dohodou podľa skúseností uchádzača.