Projektový manažér

REALMAN, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou k vzájomnej spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie realizácie projektov od definovania problému, navrhovania stavebných opráv a dodávateľov, navrhovania nájomcov a hľadania možnosti financovania, zabezpečovania a kontroly nad dodaním projekčno-inžinierskych služieb, zabezpečovania a kontroly nad dodaním stavebných prác a materiálov, vyhodnotenia ponúk a rozpočtov, prípravy podkladov pre vybavovanie žiadostí a povolení až po kolaudáciu a odovzdanie stavieb do užívania ...

Dobré pracovné a platobné podmienky ( služobné auto, mobil, počítač a ďalšia odmena pri dosiahnutí úspechu...). Personálny rast

Informácie o výberovom konaní

Maximálna doba nezamestnanosti do 12 mesiacov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Vodičský preukaz

B

Pracovník by mal mať: 1)Praktické skúsenosti a široký prehľad v stavebníctve resp. stavebnom manažmente 2) Dobré výsledky a referencie.

Rekonštrukcia, výstavba, spravovanie , prenájom a predaj nehnuteľného majetku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1913755  Dátum zverejnenia: 30.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou k vzájomnej spokojnosti