Príležitosť pre dynamického makléra: Pridajte sa k nášmu tímu RE/MAX a rozvíjajte svoju kariéru v realitnom sektore!

Reality Brokers, s.r.o.

Žilinský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete začať prácu v realitách?
Prečo sa nespojiť práve s tými najlepšími a najskúsenejšími maklérmi na Slovensku?
NESTRÁCAJTE ČAS SKÚŠANÍM V MALÝCH KANCELÁRIÁCH.
ZAČNITE ZARÁBAŤ IHNEĎ NA ZAČIATKU.

Hľadáme dynamického a vášnivého makléra, ktorý sa teší na výzvy v modernom realitnom sektore a má záujem o najnovšie technológie. Ponúkame jedinečnú príležitosť pre tých, ktorí si vážia flexibilný pracovný čas, umožňujúci vyvážený život medzi prácou a rodinou, ako aj možnosť venovať sa svojim koníčkom.

• Atraktívne finančné odmeny a provízie ( z predaja, z prenájmu, z rekonštrukcie, z finančného poradenstva atď.)
• Prácu s najnovšími technológiami v realitnom sektore
• Flexibilný pracovný čas, ktorý rešpektuje vaše osobné potreby a záujmy
• Príležitosť spoznávať nových ľudí a budovať dlhodobé profesionálne vzťahy
• Podporu v osobnom aj profesionálnom raste
• Priateľský kolektív a férové jednanie
• Zázemie silnej medzinárodnej realitnej spoločnosti
• Marketingová podpora ( pripravené marketingové materiály o nič sa nemusíte starať)
• Osvedčené realitné know-how budované od roku 1973
• Možnosť inzercie nehnuteľností v celosvetovej inzertnej sieti
• Systém referenčných obchodov, ktorý významne skracuje čas predaja nehnuteľností
• Šikovným a výkonným maklérom ponúkame motivujúci provízny systém – možnosť ponechať si až 80% z provízie (bližšie na stretnutí)
• Výborná dostupnosť a jednoduché parkovanie kedykoľvek pre Vás a Vašich budúcich klientov
o ďalších motivujúcich finančných a nefinančných benefitoch sa dozviete na osobnom stretnutí, ak ste práve ten záujemca, ktorého hľadáme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ideálny Kandidát:

  • Má skúsenosti s realitným obchodom alebo silnú motiváciu a chuť učiť sa nové veci
  • Je komunikatívny, má dobré prezentačné a obchodné zručnosti
  • Miluje prácu s ľuďmi a dokáže budovať silné vzťahy s klientmi
  • Je samostatný, cieľavedomý a má pozitívny prístup k výzvam
  • Víta inovácie a technologické novinky, ktoré môžu pomôcť v práci

Od vzniku spoločnosti poskytujeme našim klientom kvalitné služby založené najmä na osobnom prístupe k zákazníkom a na nenahraditeľných skúsenostiach z odboru. Úspešne hľadáme individuálne riešenia pri zložitejších alebo menej obvyklých obchodných prípadoch. Rovnaký dôraz pritom kladieme na efektívnu propagáciu a na dôkladnú a fundovanú prácu právneho oddelenia.

Spoločnosť RE/MAX Reality Brokers bola založená pred 13 rokmi. Zaoberáme sa kompletnými službami z oblasti realít. Za toto obdobie sa nám podarilo vybudovať kompaktný tím. Tvoria ho jednak ľudia mladí a energickí, tak i ľudia, ktorí za svoj život získali množstvo skúseností. Spoločnosť si za výsledky svojej práce zaslúžene získava dôveru a priazeň klientov. Ak chcete byť v obchode s nehnuteľnosťami úspešní, neváhajte a kontaktujte nás. Uspokojíme všetky Vaše potreby a poskytneme riešenia so zárukami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dušan Stančík
Tel.: +421903715571
E-mail: poslať životopis
ID: 4723460  Dátum zverejnenia: 26.3.2024