Reagujte bez životopisu

Realitný maklér_ aj bez praxe, naučíme.

Reality AVILA s.r.o.

Okres Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
2 000 EUR/mesiacOdmeňovanie 40-70% (MOTIVAČNÉ ODMEŇOVANIE) z provízie predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme realitná kancelária Reality AVILA so sídlom v Novom Meste nad Váhom a pátrame po nových kolegoch, ktorý hľadajú príležitosť zmeniť svoj pracovný stereotyp, ktorých baví komunikovať, radi prezentujú, neboja sa niečo ponúknuť a v konečnom dôsledku udržujú dobré vzťahy.
REALITNÝ MAKLÉR:
• Obhliadky nehnuteľností s majiteľmi a oboznámenie sa s predávanou nehnuteľnosťou
• Obhliadky nehnuteľností s potencionálnymi záujemcami
• Poradenstvo pre klientov
• Pomoc klientom s dokumentmi (zmluvy, tlačivá a iné)

Do systému Vás kompletne zaškolíme.

Čo ponúkame?
• Žiadne vstupné poplatky - naučíme od A po Z
• Možnosť vybudovať veľmi slušný stály príjem
• Osobnostný a kariérny rast
• Veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie
• Právna podpora a Non-Stop poradenstvo
• Stabilné zázemie, seriózny prístup a neformálnu pracovnú atmosféru
• Vizitky ZDARMA
• Provízie + BONUSY(žiadne odpočty, skryté poplatky, príspevky a pod.)
• odmenu za doporučenie nového kolegu ʺ Priveď kolegu ʺ vo výške 400,- € netto, po jeho aktívnom odpracovaní 3 mesiacov v našej spoločnosti.

Svoje životopisy posielajte na adresu [email protected]. , prípadne nás rovno kontaktujte na tel. čísle 0949 630 001.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

• plynule a zrozumiteľne sa vyjadrujete v slovenskom jazyku
• byť tímový hráč
• zodpovednosť a lojalita
• flexibilita

***AVILA*** sme spoločnosť so zameraním na sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť).
ID: 4242571  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac