Reagujte bez životopisu

Realitný maklér

Reality AK, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
700 - 3 000 EUR/mesiacprovízny systém, 50-70 % z provízie realitnej kancelárie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových maklérov na realitnú činnosť. Aj keď ste pracovali v odlišnej profesii vyškolíme Vás na sprostredkovanie predaja nehnuteľností. Práca je v teréne, nechceme od maklérov, aby vysedávali v kancelárii. Zo začiatku sa môže vykonávať aj popri inom zamestnaní.

- hľadanie záujemcov o predaj, prenájom a kúpu nehnuteľností
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- obhliadka nehnuteľností na predaj, prenájom a ich fotenie
- obhliadka nehnuteľností so záujemcom o kúpu, prenájom a komunikácia s ním
- inzercia nehnuteľností na webových stránkach
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností
- flexibilný pracovný čas

Ponuky inzerujeme na viacerých internetových portáloch, inzerciu ponúk platí realitná kancelária
Program na vyhľadávanie ponúk na predaj a prenájom nehnuteľností
Vyplácanie odmien po zrealizovaní predaja
Práca v stabilnej spoločnosti
Možnosť vybudovať si vlastný team
Práca pod vedením skúseného makléra
Kúpne zmluvy spracuje právnik
Nadštandartný príjem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, sebestačnosť
vlastné auto

Reality AK, spol. s r.o., Martin, sprostredkováva predaj, kúpu a prenájom nehnuteľností všetkého druhu: Rodinný dom, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, 5 izbový byt, pozemok, chata, kancelária, obchodný priestor, hala, sklad, pôda, les a iné, v rámci Žilinského kraja. Náš plán je pokryť aj iné krajské a okresné mestá.
Požiadavky nášho klienta a bezpečná realizácia obchodu sú pre nás prvoradé. Presvedčte sa o našej profesionalite, spoľahlivosti a serióznom prístupe aj Vy. Reality AK Martin - našim cieľom je spokojný klient.
ID: 3808932  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac