Riaditeľ realitnej kancelárie

REALITY 99 s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 5 000 EUR/mesiac13. plat, odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STARTUP novej pobočky Realitnej kancelárie.

budovanie novej - vzniknutej pobočky realitnej kancelárie
vybudovanie vlastného tímu realitných maklérov
komunikácia s klientmi
zastrešovanie marketingu
budovanie pobočky v danom regióne
budovanie tímu nových maklérov
získavanie nehnuteľností do ponuky
administratívna agenda – starostlivosť o portfólio nehnuteľností a klientov
príprava podkladov pre obchod
poradenstvo v oblastí nehnuteľností

služobný automobil aj na súkromné účely
PC + telefón
13. plat
predĺžené čerpanie dovolenky
odmeny z tržieb

Uchádzačom o zamestnanie vopred ďakujeme za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Každú žiadosť vyhodnotíme individuálne a s dôrazom na požiadavky, ktoré musí kandidát spĺňať. Na pracovný pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorých na základe uverejnených predpokladov, zručností a nárokov klasifikujeme ako najvhodnejších.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti obchodu a riadenia ľudí je nutná

Počet rokov praxe

3

flexibilita
priebojnosť
príjemné vystupovanie
rozhodnosť

Sme mladá a silná stavebno - realitná spoločnosť REALITY 99.
Našou víziou je poskytnúť klientom výnimočný servis pri kúpe, predaji a prenájme a výstavbe.
Naš tím pracuje na uspokojení všetkých požiadaviek aj najnáročnejším klientom.
ID: 3941039  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac