Reagujte bez životopisu

Realitný maklér - začiatočník/špecialista

REALITNÝ PROFÍK

Miesto práce
Vienna Gate, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacVýšku svojho zárobku ovplyvňujete sami a nie je ohraničená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj, kúpu a prenájom
- náber nehnuteľností a sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu
- prezentácia nehnuteľností a obhliadky s klientmi
- vypracovanie cenovej ponuky na nehnuteľnosti

osobná a odborná pomoc manažéra a podpora v začiatkoch v realitnom biznise
- naučíme vás všetko potrebné a urobíme z vás realitného profíka
- možnosť sebarozvoja a učiť sa nové veci
- spolupráca s právnikom,notáram
- k dispozícii je fotograf, hypotekárny špecialista
- reprezentatívne kancelárske priestory vo Vienna Gate
- NADŠTANDARTNÉ motivačné finančné ohodnotenie, žiadne skryté poplatky
- firemné vizitky, služobný mobil, reklamy na soc. sietiach
- inzercia na portáloch s nehnuteľnosťami
- práca z domu po zaučení
- marketingová podpora
- teambuilding, pre najlepších mimoriadne odmeny vo forme exotickej dovolenky

Vyberové konanie prebieha formou pohovoru. Potrebné zaslať svoje CV a vyhodou je sprievodný/motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, obchodnícky duch, chuť učiť sa nové veci

Realitná kancelária "REALITNÝ PROFÍK" sa zameriava na predaj a kúpu nehnuteľností. Neoddeliteľnou súčasťou je aj developerská činnosť.

Sme tím realitných profíkov a vieme, čo robíme. Stojíme si za našou prácou a rovnako tak za našimi klientmi. Klienti a ich záujmy sú u nás vždy na prvom mieste.
ID: 4053703  Dátum zverejnenia: 3.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac