Obchodný zástupca - auto-maklér

realitcar s. r. o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodných zástupcov konkrétne pre Trnavu a okolie, Nitru a okolie, Trenčín a okolie. Výkon práce iba v meste, v ktorom sa obchodný zástupca nachádza. Cestovanie iba v rámci svojho mesta. Náplňou práce je pomoc pri predaji a kúpe vozidla našim klientom. Práca začína pridelením klientov našim callcentrom obchodnému zástupcovi. Nemusíte sami zháňať ľudí, budú Vám pridelení. Prácu začínate dohodnutím stretnutia, fotografovaním a tvorbou inzercie, súčinnosť pri predaji vozidla a jeho prihlásení na nového užívateľa.

Ponúkame bezplatné školenie, vlastné call centrum, kt. vám pridelí klientov. Nadštandardné ohodnotenie našich obchodných zástupcov, kariérny rast, flexibilný pracovný čas, akákoľvek podpora z vedenia firmy, firemné teambuildingy,

V prípade otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady:
- samostatnosť
- flexibilnosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- dochvíľnosť
- skúsenosti v obchode výhodou
- empatické vystupovanie
- ochota pracovať aj cez víkend

Čo od teba očakávame:
- kontaktovanie klientov pridelených callcentrom
- fotenie vozidiel
- inzercia vozidiel
- súčinnosť pri obhliadkach vozidiel
- evidencia(administratívna činnosť)

Podmienky:
- vodičský preukaz sk.B
- vlastné auto

Sme profesionálny tím odborníkov. Zaoberáme sa sprostredkovaným predajom vozidiel. Zabezpečujeme potrebné financovanie a poistenie vozidiel. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka a našich pracovníkov.

Kontakt

ID: 4698752  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac