Reagujte bez životopisu

Chcete podnikať s realitami?

REALFINN s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 3 500 EUR/mesiacProvízie až 80%! ĎALŠIE BENEFITY AKO FIREMNÝ APARTMÁN V TATRÁCH, SÚŤAŽE, TANKOVACIE KARTY, DARČEKOVÉ POUKÁŽKY, STRAVNÉ LÍSTKY PRE NAJLEPŠÍCH A INÉ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STE SKÚSENÝ MAKLÉR A NIE STE SPOKOJNÝ S VAŠIM FINANČNÝM OHODNOTENÍM? STE OBCHODNÍK? ZAVOLAJTE NÁM.
Vytvorenie a vedenie vlastného tímu spolupracovníkov vo svojom meste/regióne.
Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie a dokumentácia nehnuteľností
- spracovanie a prezentácia nehnuteľností na webe
- obhliadky nehnuteľností
- komunikácia a dojednávanie obchodných podmienok
- vzdelávanie sa v oblasti obchodu, realitnej činnosti a finančného poradenstva

Provízie až 80%, firemné benefity
Kvalitné certifikované školenia - SORA (bližšie info: http://www.sora.sk/kurzy )
Know-how, PODPORA CELÉHO TÍMU RK
ŽIADNE SKRYTÉ POPLATKY PRE MAKLÉROV
Odborné zázemie, vzory zmlúv, tlačív, formulárov, AUTORIZOVANÉ ZMLUVY SPOLUPRACUJÚCOU ADVOKÁTSKOU KANCELÁRIOU
Flexibilný pracovný čas, práca aj z domu
Bezplatný správcovský systém a export, inzercia, webová stránka, podpora predaja
Monitoring súkromnej inzercie priamo do mailu
Dlhodobá perspektíva, SUPER KOLEKTÍV
Zavedená značka, TOP MARKETING V REGIÓNE
ĎALŠIE BENEFITY AKO FIREMNÝ APARTMÁN V TATRÁCH, SÚŤAŽE, TANKOVACIE KARTY, DARČEKOVÉ POUKÁŽKY, STRAVNÉ LÍSTKY PRE NAJLEPŠÍCH A INÉ
Podrobnejšie informácie pri osobnom pohovore

Predpokladaný termín osobných pohovorov január, február 2020

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a máte záujem o túto prácu, môžete nám zaslať životopis na adresu: [email protected], do predmetu správy uveďte lokalitu - mesto, v ktorej by ste chceli pôsobiť.

Prosíme, aby nám posielali životopisy len vážni záujemcovia. Kontaktujeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Predpoklady na záujemcu:
1. Prax v realitnej činnosti alebo vo finančnom poradenstve
2. Optimistická a komunikatívna osobnosť
3. Vysoká motivácia, rýchle konanie a obchodný duch
4. Chuť veľa a rýchlo sa učiť
5. Vlastné auto, mobil a notebook
6. Schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť REALFINN je právnickou osobou zaoberajúcou sa hlavne realitnou a investičnou činnosťou, výstavbou a rekonštrukciou, finančným poradenstvom. Bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľností a finančným poradenstvom. Naša realitná kancelária zabezpečuje kompletné služby pre klientov spojené s predajom, kúpou a prenájmom všetkých druhov nehnuteľností. Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.
Hýbeme nehnuteľnosťami...

Kancelárie:
kancelária Nové Zámky, Hlavná námestie 9

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2945638  Dátum zverejnenia: 2.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac