Obchodný manažér – predaj telekomunikačných služieb - Nitra

RealCall, s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
11.05.2023
1 000 - 2 200 EUR/mesiaczákladná mzda je 1000 € + variabilná zložka 500 - 1200 € a viac, podľa šikovnosti obchodníka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou je udržiavať osobný kontakt s existujúcim a novým zákazníkom partnerského mobilného operátora. Predaj služieb a starostlivosť o zákazníkov segmentu SME.

Náplň práce :
• Osobné stretnutia s klientom, predaj služieb v oblasti Telekomunikácií
• Telefonická komunikácia
• Poskytovanie informácií o službách a produktoch spoločnosti
• Navrhovanie riešení pre zákazníka k jeho spokojnosti
• Budovanie dôvery a spokojnosti u zákazníkov klienta

• Pracovná doba počas poracovných dní, v case 08:30 - 17:00
• Zamestnanie na trvalý pracovný pomer alebo na živnosť
• Možnosť práce z domu
• Služobný automobil - aj na súkromné účely
• Potenciál profesionálneho rastu
• Príjemné, nadštandardné pracovné prostredie
• Mladý a veselý kolektív
• Školiaci proces
• Osobný rozvoj / tréningy
• Teambuilding

Ak máš rád výzvy, chuť učiť sa, napredovať s nami, tak si to práve TY koho hľadáme .. Pridaj sa k nám ! Stači ak odpovieš na túto ponuku.
Tešime sa na teba !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Komunikuješ spisovne v slovenskom jazyku.
• Máš obchodného ducha
• Samostatnosť, efektívita a zodpovednosť je Tvojou silnou stránkou
• Ovládaš prácu s počítačom (MS Office, Internet)
• Rád sa učís a vítaš zmeny

Operačný team spoločnosti RealCall dlhodobo pôsobí v oblasti telekomunikácií so zameraním na call centrá. Poskytujeme služby v oblasti starostlivosti o zákazníkov, telemarketingu a optimalizácií firemných procesov.
Našim cieľom je spokojnosť našich klientov a hlavne ich zákazníkov, preto ponúkame na mieru šité profesionálne riešenia, ktoré pomáhame zaviesť do praxe. Spolupráca s RealCall umožňuje rast firiem a spokojnosť ich zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3416390  Dátum zverejnenia: 27.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac