RealK - Manipulant na čerpacej stanici vo Veľkom Kýri

REAL - K, s.r.o.

Miesto práce
Real-K Veľký Kýr, Novozámocká, Veľký Kýr
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
866 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluhovanie palivových stojanov na čerpacích staniciach, pomoc s načerpaním pohonných hmôt do motorových vozidiel
  • účtovanie pohonných hmôt, služieb a doplnkového sortimentu prostredníctvom registračnej pokladne a platobného terminálu
  • preberanie a dokladanie tovaru do regálov a druhotných predajných priestorov dodržiavaní zásady FIFO
  • zodpovednosť za hotovosť v pokladni, prepočítanie, odovzdávanie dennej tržby a uskutočnenie dennej uzávierky
  • dodržiavanie prísnych bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení
  • zodpovedná a presná príprava inventarizácie tovaru a peňažných prostriedkov na odovzdanie nastupujúcej zmene
  • udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Viac informácií Vám radi poskytneme na pohovore. Štruktúrovaný životopis ideálne s motivačným listom zasielajte s e-mailom, prípadne poštou na nižšie uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikácia so zákazníkmi, poradenstvo v oblasti pohonných hmôt,
  • znalosť práce s PC,
  • komunikatívnosť, ochota, príjemné
vystupovanie,
  • pozitívny prístup
  • zodpovednosť a presnosť
  • chuť učiť sa novým veciam

Spoločnosť prevádzkuje čerpacie stanice, autosalón Mazda a KIA, autoservis.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Čtrnáctová
E-mail: poslať životopis
ID: 4795192  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac