Upratovač/ka na čerpacej stanici REAL - K Tvrdošovce

REAL - K, s.r.o.

Miesto práce
Real-K Tvrdošovce, Bratislavská cesta, Tvrdošovce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného/nú kolegu alebo kolegyňu, ktorý/á bude mať na starosti upratovanie v priestoroch predajne, toaliet, kancelárie, šatne, skladu, ale bude udržiavať čistotu aj v okolí čerpacej stanice a okolo stojanov.

Náplň práce:

  • udržiavanie čistoty v pridelenom priestore/objekte čerpacej stanice
  • vysávanie nečistôt z kobercov, rohožiek a iných povrchov, umývanie a leštenie okien, zrkadiel a iných sklenených plôch
  • čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení, vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov
  • dopĺňanie hygienických prostriedkov do dávkovačov
  • udržiavanie okolia v závislosti od ročného obdobia ( kosenie trávy, odhŕňanie snehu )
  • vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác (utieranie prachu, zametanie, tepovanie a podobne....)

Jedná sa o polovičný pracovný úväzok - 4 hodiny denne - doobeda, víkendy sú voľné

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu a ideálne aj motivačného listu. Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti REAL - K s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Zodpovednosť, poriadkumilovnosť, samostatnosť, precíznosť, príjemné vystupovanie

Spoločnosť prevádzkuje čerpacie stanice, autosalón Mazda a KIA, autoservis.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Čtrnáctová
E-mail: poslať životopis
ID: 4792139  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac