Podpora servisného oddelenia / Servisný/á technik/čka

REAL - K, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká cesta, Komárno-Malá Iža
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho autosalónu a k našim servisným technikom hľadáme podporu, niekoho kto našim zamestnancom vypomôže s rôznymi úlohami.

Hlavnou náplňou nového kolegu / novej kolegyne bude:

·       Odvoz a dovoz zákazníkov autosalónu KIA alebo Mazda z alebo do mesta v

prípade že odovzdávajú svoje vozidlo na servis

·       Príprava nových vozidiel na odovzdanie zákazníkovi – hlavne umývanie

vozidla

·       Odvoz a dovoz náhradných dielov od externých dodávateľov

·       Uskutočňovanie drobných nákupov v prípade potreby

·       Starostlivosť o firemný vozový park - umývanie a čistenie vozidiel

·       Pomoc pri servisných prácach

·       Miestom výkonu práce by bol hlavne autoservis /autosalón KIA / Mazda v

Komárne s výjazdami do terénu podľa potreby

·       Pracovná doba je od 8:00 do 16:30

Požiadavky na úspešného kandidáta:

·       Aktívna/y šofér/ka, zručná/ý v manévrovaní vozidla

·       Príjemné vystupovanie, dobré komunikačné zručnosti

·       Vzťah k autám

·       Ochota učiť sa nové veci

·       Samostatnosť

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu a ideálne aj motivačného listu. Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti REAL - K s.r.o., dávate súhlas so spracovaním týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Spoločnosť prevádzkuje čerpacie stanice, autosalón Mazda a KIA, autoservis.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Čtrnáctová
E-mail: poslať životopis
ID: 4789960  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac