Odborný predajca automobilov Kia / Mazda

REAL - K, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká cesta 3946, 945 01 Komárno-Malá Iža
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 2 300 EUR/mesiacPlat sa skladá zo základnej fixnej a zaujímavej variabilnej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím odborných predajcov automobilov Kia / Mazda sa rozširuje. Hľadáme kolegu/ kolegyňu, ktorý/á je srdcom autíčkar/ka. Ak milujete autá a máte obchodného ducha budeme radi ak sa s nami spojíte a spoznáme sa osobne.

  • Predaj vozidiel zn. Kia alebo Mazda, schopnosť adekvátne
zákazníkovi poradiť a poukázať na výhody jednotlivých modelov
  • Udržiavanie predajného priestoru a výstavy vozidiel podľa štandardov
značky
  • Orientácia v štandardoch značky a dohľad nad ich plnením
  • Zúčastňovanie sa na vzdelávacom systéme značky Kia alebo Mazda,
získavanie certifikácii
  • Komunikácia so zákazníkmi, servisným oddelením, prípadne
importérmi
  • Starostlivosť o vozidlá v salóne a na sklade
  • Účasť na objednávkach vozidiel od importérov spoločne s tímom
  • Absolvovanie skúšobných jázd s klientmi
  • Príprava predaných vozidiel a kúpnej zmluvy
  • Po absolvovaných školeniach príprava kalkulácií a financovania
  • Prioritou je spokojný zákazník, preto to bez špičkového zákazníckeho
servisu nepôjde

Kedy máte u nás najväčšiu šancu uspieť:

  • Ak hovoríte plynule po Slovensky aj po Maďarsky. Skutočne sa bez
oboch jazykov nezaobídete.
  • Ak máte skúsenosť s predajom, musí Vás predaj baviť
  • Ak ste komunikatívny/a, zodpovedný/á, ochotný/á sa vzdelávať
  • Ak máte skúsenosť s pokladňou alebo fakturáciami, je to výhoda
  • Ak máte prehľad o trhu, ak Vás baví téma auto-moto

Na systéme benefitov v súčasnej dobe pracujeme

V prípade, že Vás ponuka zaujala nám zašlite Váš životopis ideálne s motivačným listom. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predaj

Spoločnosť prevádzkuje čerpacie stanice, autosalón Mazda a KIA, autoservis.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Čtrnáctová
E-mail: poslať životopis
ID: 4762288  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac