Real-K, s.r.o. Autoelektrikár

REAL - K, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká cesta, Komárno-Malá Iža
Termín nástupu
dohodou
5 EUR/hod.Mzda je zložená zo základnej hodinovej mzdy 5/Eur (hod) a výkonnostného bonusu až do výšky 2400 € brutto. Mzda je však predmetom diskusie a je ovplyvnená skúsenosťami a zručnosťami kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v autorizovanom servise vozidiel KIA, MAZDA.

  • diagnostika a oprava porúch v elektronike a elektrickom príslušenstve
osobných motorových vozidiel
  • kontrola, údržba, výmena a nastavovanie elektropríslušenstva vozidiel
  • diagnostiku a oprava automatických prevodoviek
  • diagnostika a oprava elektronických systémov a ďalšie činnosti
súvisiace s elektronikou vozidiel,
  • používanie meracích a diagnostických prístrojov mechanického
charakteru
  • diagnostikovanie porúch motorových vozidiel, výmena
opotrebovaných náhradných dielov
  • montáž a servis automobilových doplnkov a príslušenstva
  • vykonávanie pravidelných prehliadok záručných a pozáručných opráv
motorových vozidiel ako aj bežné opravy
  • predpredajný servis
  • dodržiavanie postupov a manuálov výrobcu vozidiel, spolupráca so
servisnými poradcami

Uspejete u nás ak máte:

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou, ste vyučený/á v odbore
automechanik/autoelektrikár
  • znalosti v odbore elektrotechnika/elektrika
  • schopnosť ovládať meracie zariadenia
  • prax v obore opravy vozidiel vítaná
  • platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických
zariadeniach §21, §22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. - Ideálne
  • technické znalosti v oblasti opráv motorových vozidiel
  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
  • zmysel pre detail, pozitívny prístup k práci
  • schopnosť samostatne riešiť úlohy, pretože budete zodpovedný/á za
zverené vozidlá počas ich opravy

  • pravidelné vzdelávanie a zvyšovanie kvalifikácie od autorizovaných
importérov KIA, MAZDA
  • možnosť nepretržitého vzdelávania a odborného aj osobného rozvoja
  • odborné / certifikované / produktové školenia importérov
  • profesionálne vybavenie dielne
  • moderné predajno-servisné centrum
  • mladý, dynamický kolektív
  • firemné oblečenie

Štruktúrovaný životopis, ideálne s motivačným listom zasielajte s e-mailom, prípadne poštou na nižšie uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Vzhľadom na rešpektovanie zákona o ochrane osobných údajov Vás taktiež prosíme o pripojenie súhlasu na spracovanie Vašich osobných údajov za účelom výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, elektronika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • znalosť slovenského jazyka podmienkou
  • obsluha PC
  • prax pri opravách elektroinštalácie vítaná
  • schopnosť samostatnej práce
  • spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci
  • vysoké pracovné nasadenie a disciplína
  • odborná spôsobilosť v zmysle Vyhlášky 508/2009 Z.z. § 21
  • aktívny prístup k prijímaniu nových informácií, účasť na školeniach

Spoločnosť prevádzkuje čerpacie stanice, autosalón Mazda a KIA, autoservis.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4680046  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.