Vodič ADR

REAL - H. M., s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska cesta, Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
priemerná mzda 1.200,- € (pozostávajúca zo základnej mzdy 600,- € a pohyblivej zložky), odmeny v závislosti od plnenia úloh a hospodárskych výsledkoch spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič ADR cisternového kamiónu
- denný rozvoz pohonných hmôt v rámci Slovenska (kraje BA, TT, TN, NR, KN)
- rozvoz pozostávajúci z pravidelných miest vykládok

- pevné zázemie v prosperujúcej spoločnosti
- periodické školenia hradené zamestnávateľom
- preventívne zdravotné a psychologické prehliadky hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Štruktúrovaný životopis so žiadosťou zasielajte e-mailom.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

5

- ADR osvedčenie vodiča - výhodou
- Kvalifikačná karta vodiča
- Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- znalosť maďarského jazyka výhodou

Veľkoobchod a maloobchod pohonných hmôt / Daňový sklad.
Viac ako 25 rokov na trhu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3768453  Dátum zverejnenia: 20.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: priemerná mzda 1.200,- € (pozostávajúca zo základnej mzdy 600,- € a pohyblivej zložky), odmeny v závislosti od plnenia úloh a hospodárskych výsledkoch spoločnosti