Programátor

Reactoo Ltd.

Miesto práce
Bajkalská 20, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme programátora, ktorý by sa pripojil k našej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti a pomohol nám tvoriť nové inovatívne a zaujímavé produkty.

Očakávame znalosť Node.js/JavaScript alebo PHP a ochotu učiť sa nové moderné technológie. Skúsenosti s prácou s videom alebo zvukom v akejkoľvek forme sú výhodou. Aktívna angličtina je plus ale nie je nutnosťou.

V dynamickom a vysoko kvalifikovanom medzinárodnom tíme ponúkame skvelú príležitosť na budovanie Tvojej kariéry. Naše produktové portfólio sa každým dňom rozrastá - Tvoj kód a nápady budú mať okamžitý dopad na našu aktuálnu ponuku a pomôžu zmeniť smer nášho tech-stacku.

Ponúkame kombinovanú formu práce home-office a on-site v priateľskom prostredí a možnosťou pracovať s najnovšími cloudovými technológiami.

- Vzdelávací systém - platené kurzy a stáže
- Služobné cesty a teambuildingy v Londýnskej centrále
- Príležitosť pre rýchly rozvoj
- Práca na najpokrokovejšej Watch Party technológii
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú (po skúšobnej dobe)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Základy
PHP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme Nodejs/JavaScript alebo PHP

Reactoo je britská spoločnosť s vývojovým tímom na Slovensku ponúkajúca špičkové technológie v oblasti video produkcie, Watch Party a cloudové produkčné štúdio. Spolupracujeme s významnými broadcastermi, celosvetovými značkami, futbalovými klubmi, producentami živých koncertov a odovzdávaní cien, prinášajúc globálnemu publiku pútavé a interaktívne zážitky. Toto odvetvie v súčasnosti zaznamenáva obrovský záujem a expanziu a Reactoo v ňom obsadzuje popredné miesta.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4078030  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac