Obchodný referent nerezového materiálu

REA-S s.r.o.

Miesto práce
Brezno
Termín nástupu
ihneď
739 EUR/mesiacFinálna odmena sa bude odvíjať od skúseností, zručností, a nakoniec aj Vášho úspechu. Viac o odmeňovacom systéme sa dozviete na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovanie cenových ponúk na základe požiadaviek zákazníkov.
Príprava podkladov na obchodné rokovania a uzatváranie obchodných zmlúv ( prezentácia spoločnosti, dohodnutie obchodných zmlúv za účasti svojho nadriadeného )
Plánovanie služobných ciest ( spracovanie zápisu zo služobnej cesty)
Vyhľadávanie nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich klientov v zverenom regióne.
Samostatné vedenie obchodných prípadov. ( spracovanie dopytov, objednávok, fakturovanie DL
Príprava podkladov pre potreby účtovníctva ( odovzdanie dodacích listov na fakturáciu do 15 dní od dodania tovaru na ekonomické oddelenie )
Sledovanie pohľadávok po dátume ich splatnosti
Plnenie plánu predaja
Fyzicka inventarizácia skladových zásob
Podpora obchodného tímu

- jednozmenná pracovná doba v stabilnej spoločnosti
- práca v kolektíve
- finančné a nefinančné benefity
- zaučenie starším kolegom
- odborné školenia, vzdelávanie
- moderné zariadenia k výkonu práce

Spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať len vybraným uchádzačom. Pri spracúvaní osobných údajov sa v spoločnosti REA-S s.r.o. dodržiavajú ustanovenia Nariadenia GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- aktívny prístup k práci,
- vytrvalosť a dôslednosť
- flexibilita
- komunikatívnosť
- zodpovednosť k práci a doťahovanie úloh
- technické myslenie výhodou
- uprednostnený uchádzači s pracovnými skúsenosťami zo strojárskeho prostredia

Spoločnosť zameraná na nákup a predaj nerezového a hutného materiálu, realizáciu a servis čerpadiel, armatúr, realizáciu vodohospodárskych stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2718487  Dátum zverejnenia: 18.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac