Reagujte bez životopisu

Hľadáme kolegyňu / kolegu do partie realitnej kancelárie RE/MAX Techreality Prievidza.

RE/MAX Techreality

Miesto práce
Prievidza
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.2.2020 / dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac Podiel od 60% - do 80% z odmeny realitnej kancelárie bez DPH

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do realitného podnikania, ktorý chce viac ako len prácu.
Bavilo by ťa byť užitočný rodinám pri hľadaní nového bývania?
Chcel by si byť súčasťou úspešného tímu a zároveň napĺňať s nami spoločnú víziu byť „voľbou číslo 1. pre klientov a realitných maklérov“

• Pomáhame našim klientom riešiť základnú životnú potrebu – hľadanie nového domova.
• Každý deň je iný. Každý klient má iný životný príbeh. Každý nový obchod prináša nové výzvy.
• Vždy dbáme predovšetkým na etiku a prospech nášho klienta
• Komunikácia a obchod je našim každodenným chlebom.
• Vždy hľadáme to najlepšie riešenie pre nášho klienta.
• Vždy ponúkame tu najlepšiu možnú službu.

ĎALŠIE INFORMÁCIE:

Prečo ísť do toho s nami?
• Podpora, zázemie ľudí a stabilná kancelária pôsobiaca v realitách viac ako 17 rokov. Nenecháme Vás v tom !
• Úspešný systém a silné meno medzinárodnej značky s tradíciou viac ako 45 rokov v 110 krajinách sveta.
• Prepracované školenia, efektívne tréningy, poradenstvo ... to všetko je u nás samozrejmosťou.
• Skutočná časová flexibilita – prácu, tempo, miesto a čas si organizujete sami.
• Príjemné pracovné prostredie, spoločné akcie a super kolektív.
• Jasný a férový odmeňovací systém.

Pri začiatku spolupráce a zaškolení síce nepotrebujete mať otvorenú živnosť ale najneskôr do 3 mesiacov, ak Vás kariéra v realitách bude napĺňať je potrebné si následne založiť živnosť.

Pre bližšie informácie a dohodnutie si stretnutia kontaktujte ma telefonicky na 0905 621 188, prípadne emailom na [email protected]
Rád sa s Vami stretneme pri dobrej káve / čaji :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.2.2020 (ostáva ešte 49 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Aké sú naše požiadavky na Vás?
Veľmi radi sa s Vami stretneme a možno aj dohodneme pokiaľ...
• Ste „čistá duša“, máte chuť pracovať a učiť sa novým veciam.
• Chováte sa férovo a môžeme sa na Vás spoľahnúť nielen my, ale aj naši klienti.
• Vždy dodržíte svoje slovo, alebo urobíte pre to maximum.
• Radi sa smejete a myslíte pozitívne.
• V prekážkach vidíte nové príležitosti, ktoré radšej prekonávate, ako by ste sa nimi nechali odradiť.
• Keď sa do niečoho zahryznete, vytrváte pokiaľ to nedosiahnete.
• Trochu si rozumiete s počítačom a Internet nie je pre Vás cudzie slovo.
• Zostavenie a napísanie životopisu nebolo pre Vás utrpením.
• Je pre Vás prirodzené zoznamovať a baviť sa s novými ľuďmi.
• Máte túžbu rozvíjať sa a vybudovať niečo svoje, na čo chcete byť hrdý.

Určite nehľadáme bezchybných supermanov,
nevyžadujeme perfektné jazykové znalosti, počítačovú gramotnosť na úrovni programátora alebo vysokoškolský titul. Hľadáme však ľudí s nadšením a túžbou vybudovať si s nami vlastné podnikanie.

Pokiaľ toto máte ..... to ostatné Vás naučíme !!!
Napíšte alebo volajte a poďte sa nami meniť realitný trh k lepšiemu.

www.techreality.sk
www.realitnakariera.sk

Kto sme ?
Sme v prvom rade otvorení, snažíme sa byť vo všetkých ohľadoch profesionálni, radi slúžime ľuďom a bavíme sa tým čo robíme. Sme féroví a lojálni ku klientom, kolegom a firme. Pokiaľ máte rovnaké zásady ako my, do nášho tímu zapadnete.

O našej kancelárií.
Ako realitná kancelária pôsobíme v okrese Prievidza od roku 2002. Snažíme sa skvalitňovať naše služby, rásť, rozširovať náš tím, vzdelávať seba aj klientov a tak zvyšovať dôveryhodnosť a povedomie o profesii realitného makléra nielen v okrese Prievidza.
Našim cieľom je spájať a podporovať ľudí, ktorí majú ambíciu férovo podnikať v realitách. Chceme vytvoriť stabilné zázemie realitnej kancelárie s najlepšími podmienkami pre realitných profesionálov tak, aby mali lepší život a mohli sa plne venovať svojim klientom.
Nie sme dokonalí ale klienti sa k nám radi vracajú. Naša kancelária a jej makléri dosahujú popredné ocenenia v sieti RE/MAX na Slovensku. Aktuálne sme: - najúspešnejšou RE/MAX kanceláriou na Slovensku za rok 2018, - RE/MAX kanceláriou Stredného Slovenska za roky 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 - Skokan roka za rok 2012 RE/MAX Slovakia. Získali sme ocenenie za 2. miesto kvalitatívneho prieskumu Mystery shopping 2014 od Národnej Asociácie Realitných Kancelárií Slovenska – NARKS.

Kde nás nájdete?
Našu pobočku v Prievidzi nájdete na ulici Gustáva Švéniho 3F v centre mesta za UniCredit Bank v nádvorí polyfunkčného komplexu "Titanic". Najbližšie parkovanie je možné pri Okresnom súde alebo vyhradené parkovisko medzi Tatra bankou a UniCredit bankou.

Adresa spoločnosti

TECH REALITY, spol. s r.o.
G. Švéniho 3F
971 01 Prievidza

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3511879  Dátum zverejnenia: 12.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac