Realitný maklér (partner predaja) RE/MAX Doteho

RE/MAX Doteho

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všetky činnosti, ktoré súvisia s prácou realitného makléra sú zamerané na náber tovaru (nehnuteľnosti) do svojho portfólia, propagáciu a predaj. Existuje veľmi veľa foriem a spôsobov s využitím tiež veľmi veľkým množstvom prostriedkov a metód. Tento priestor nie je určený na podrobnejší opis, preto to už nechávam na osobný pohovor.

Vzhľadom k tomu, že v našej kancelárii je každý samostatný podnikateľ, neponúkam zamestnanecké výhody, ale ponúkam výhody a benefity, ktoré súvisia s podnikaním. Zhrniem to do týchto bodov:
1. sila značky
2. líder na celom svete
3. inovatívne technológie
4. referenčný systém (systém spolupráce)
5. prepracovaný systém vzdelávania
6. silné marketingové zázemie a podpora
7. maximálne finančné ohodnotenie makléra
8. technická podpora
9. pracujete pre seba, ale nie sami
10. sloboda

Informácie o výberovom konaní

Rád prirovnávam naše podnikanie k záhradke.

Ak zasadíte strom a chcete od neho plody, trvá to približne 3 roky, kým začnete oberať úrodu, ale potom to už stačí len udržiavať a rozširovať.
Prvý rok je najťažší, potom to už ide ľahšie.

Ak si myslíte, že prídete do sveta realít a hneď v prvom roku budete bohatý, nehláste sa na tento inzerát (ponuku).

Podnikať sa nedá "s holým zadkom". Musím to takto napísať, pretože akékoľvek podnikanie sa nedá začať s tým, že človek nemá vytvorenú rezervu na to, aby prežil prvé mesiace, ktoré sú vždy náročné a je úplne jedno či budete predávať topánky, zmrzlinu alebo nehnuteľnosti. Výhoda v našej kancelárii je tá, že počiatočná investícia nie je vysoká a teda miera rizika je minimálna.

Tiež poprosím uchádzačov, aby sa nehlásili tí, ktorí si chcú "splniť povinnosť" voči úradu práce a potrebujú pečiatku prípadne potvrdenie o účasti na pohovore - nedávame.

Každé podnikanie niečo stojí a verte, že nie je jednoduché rozbehnúť akýkoľvek biznis tak, aby generoval potrebný príjem, zabezpečil Vám skvelú budúcnosť a ešte to môže po Vás prebrať aj Váš potomok, prípadne to môžete aj predať.

Toto všetko je možné práve u nás v RE/MAX Doteho.

Postup:
1. test pracovných predpokladov pre prácu realitného makléra
2. osobný pohovor s majiteľom kancelárie
Miesto pohovoru je pre všetky lokality na adrese:
- kancelária RE/MAX Doteho, Mnoheľova 837/14, Poprad

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Tu môžem neskromne napísať, že som vychoval viac ako 130 maklérov na Slovensku a preto viem presne určiť predpoklady a zručnosti vhodných uchádzačov. Nie je to žiadne tajomstvo, keď napíšem, že úspech závisí v prvom rade na jednotlivcovi. Môžete mať akékoľvek vzdelanie a nič vám to nepomôže, ak nebudete mať v prvom rade chuť niečo vo svojom živote zmeniť, chuť pracovať, chuť vzdelávať sa, chuť niečo obetovať aby prišlo naozaj nakoniec to, čo chcete. Predpoklady ma každý, kto chce. Nemám špeciálne určené podmienky, mal som maklérov s učňovským vzdelaním ale aj s postgraduálnym vysokoškolským vzdelaním. Vyšlo mi z toho vždy to isté: motív ma každý sám v sebe a každý ho má iný.

Sprostredkujeme: predaj / kúpu / prenájom nehnuteľnosti / bezplatné poradenstvo / hypotéku / právny servis.

Naša realitná kancelária RE/MAX Doteho získala ocenenie kancelária roka pre región východné Slovensko v rokoch 2014, 2015, 2016, 2017 a 2018 v realitnej sieti RE/MAX Slovakia.

Za rok 2017 a 2018 sme získali ocenenie Najdôveryhodnejšia značka v kategórii realitná kancelária.

Prečo spolupracovať s RE/MAX?
* Kvalita, rýchlosť, rozsah služieb a hlavne bezpečnosť. To sú hlavné dôvody, prečo si pre spoluprácu vybrať práve RE/MAX
* RE/MAX má celorepublikovú sieť pobočiek
* RE/MAX je celosvetová realitná značka
* RE/MAX má širokú databázu kvalifikovaných záujemcov o kúpu nehnuteľnosti
* Kancelárie siete RE/MAX sa riadia etickým kódexom a obchodnými podmienkami
*Prostredníctvom RE/MAX sa nehnuteľnosti našich klientov zobrazujú nielen na Slovensku ale aj klientom z celého sveta na stránke www.global.remax.com a môžu si ich pozrieť vo viac ako 38 svetových jazykoch a v ich domácej mene.
ID: 3191703  Dátum zverejnenia: 24.6.2019