Skladník/Skladníčka

RD Slowakei, s.r.o.

Miesto práce
Roľníckej Školy 1, Komárno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
570 EUR/mesiacMesačná mzda od 570,- EUR (hrubý zárobok) v závislosti od Vašich schopnosti + ostatné variabilné položky t.j. mesačné bonusy do 120,- EUR (hrubý zárobok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RD Slowakei s.r.o. v Komárne, príjme do trvalého pracovného pomeru skladníkov do skladu hotovej obuvi.
Skladovanie, nakladanie/vykladanie tovaru, balenie/vychystávanie tovaru, práca s ručným skenerom...

Spoločnosť Vám ponúka:
- trvalý pracovný pomer
- usporiadané a spoľahlivé finančné ohodnotenie
- dvojzmennú prevádzku
- po skúšobnej dobe 3 mesiacov možnosť kariérneho postupu

Svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] alebo RD Slowakei s.r.o., Roľníckej školy 1, 945 01 Komárno
Spoločnosť kontaktuje len uchádzačov, ktorí sú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.2.2020 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platný preukaz na vedenie VZV je výhodou.

Spoločnosť zaoberajúca sa dopravou, logistikou, skladovým hospodárstvom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RD SLOWAKEI s.r.o.
Roľníckej školy 1
94501 Komárno

Kontakt

ID: 1757922  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 570 EUR/mesiac