Šéfkuchár / kuchár

RB-TRADE SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Pizzeria Barbaricum, Námestie generála Štefánika, Brezno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predpríprava a varenie minutkových jedál so zameraním prevažne na jedlá talianskej kuchyne.

- možnosť bývania v samostatnej bytovej jednotke nachádzajúcej sa v objekte, zadarmo
- možnosť bezplatného parkovania
- zvýhodnené stravovanie na prevádzke
- finančný príspevok na pracovné oblečenie

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár / čašník

Zodpovedný prístup k práci, usilovnosť, dochvíľnosť, lojálnosť, trpezlivosť, odolnosť voči stresu, ochota pracovať v kolektíve, požadovaná práca s normovaním jedál, originalita, tvorivosť.

Naša firma pôsobí na trhu 24 rokov a zameriava sa na oblasť gastronómie a ubytovania. Pokrýva dve prevádzky, Pizzeriu Barbaricum a reštauráciu a penzión Alžbetka, ktoré sa nachádzajú v spoločnom objekte. Rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou zamestnáva usmievavých a priateľských ľudí a aj preto hľadá rovnako zmýšľajúceho parťáka do tímu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nám. M.R.Štefánika 18/23
977 01 Brezno

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Tvorek
Tel.: +421905713112
E-mail: poslať životopis
ID: 4074454  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac